Skocz do zawartości

Darmowy PROGRAM KSIĘGOWY - pomóżcie

wróć do serwisu Księgowość 43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_maciej

Guest_maciej
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 22:56

WitamPoszukuje darmowego programu do ksiegowania w stowarzyszeniu. Jeśli macie jakies propozycje to prosze o pomoc.

#2 Guest_edzia

Guest_edzia
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 12:28

Ja tez mam ten sam problem co Ty. Pilnie poszukuje darmowy program księgowy.

#3 Guest_Klop

Guest_Klop
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 12:54

Darmowe programy do biura się nie nadają, ale do stowarzyszeń sam w raz. - www.lefthand.pl - wyświetla 10 sekund reklam, ciężko do nauczania się. - vatowiec (chyba www.vatowiec.pl) - nie wiem jak działa.

#4 Guest_maciej

Guest_maciej
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 21:38

ale lefthand chyba nie jest darmowy, przynajmniej w cenniku dla stowarzyszen jest cena ok 300 zl, co zrobic zeby korzystac z niego bezplatnie?

#5 Guest_Klop

Guest_Klop
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 13:20

Za te pieniądze zdejmują reklamy. Nie będziesz musiał oglądać reklamy przez 30 sekund.

#6 Guest_maciej

Guest_maciej
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 11:45

Rozmawialem dzis z pracownikiem Lefthandu i obecnie nie ma juz opcji darmowego korzystania z ich oprogramowania (jedynie 2 mies. test). Być może ta informacja komuś się przyda. Dla stowarzyszeń program kosztuje ok 310 zl wiec jak jakies stowarzyszenie ma tyle pieniędzy to chyba warto.

#7 Guest_danka

Guest_danka
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 18:01

Zciągnęłam dziś vatowca To jest program z książką przychodów i rozchodów.Odinstalowałam go bo mi się nie nadaje.Potrzebne mi jest prowadzenie kartotek finansowych i ewidencja opłat dla 280 osób. Też nie mogę znależć.

#8 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 10:54

Lefthand ma teraz dosc ciekawa oferte z darmowym szkoleniem: www.lefthand.com.pl/pl/subsites/stowarzyszenia

#9 Guest_misza

Guest_misza
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 11:16

ja też poszukuję darmowego programu księgowego do rozliczania stowarzyszenia, może ktoś wie coś na ten temat?? nie może to być niestety kpir, proszę!! pomocy!!

#10 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 20:56

a czy ktoś słyszał o programie księgowym o nazwie Ramzes?

#11 Guest_vatis

Guest_vatis
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 22:56

vatowiec to nie tylko kpir ale też KHz opisu programu "obsługa wielu form działalności gospodarczej: ryczałt, PKPiR, MP, VAT, FK program księgowy - uproszczona i pełna rachunkowość ( PKPiR i FK - wieloletni plan kont, bilans, obroty, ...)"ściągnęłam w tamtym roku i na pewno ma KH (ale nie pracuję na nim to nie wiem ile jest wart)

#12 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 00:11

nie wiem dlaczego tak mało znany, ale używam go i bije na głowe wszystkie inne darmowe - program Fakt www.taurus-ui.com polecam, prosty i skuteczny

#13 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 11 maj 2009 - 12:57

Za jakieś 20 zł. mozna kupić małą księgowość z rzeczpospolitej, jest tam i KPiR, z Vatem lub bez, ryczałt i tp, są też płace

#14 Guest_vatis

Guest_vatis
  • Goście

Napisano 11 maj 2009 - 15:46

MKsRz to tylko kpir , nie nadaje się do KH

#15 Guest_misza

Guest_misza
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 12:08

sprawdziłam i prgram Fakt ze strony www.taurus-ui.com to PKPiR :)

#16 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 16:03

Vatowiec to potężny program o dużych możliwościach. Jedyna niedogodność - trzeba się go nauczyć. Bardzo częste aktualizacje za darmo . Na forum można szybko uzyskać odpowiedź i pomoc . Szczegóły na www.vatowiec.pl. Darmowe jedno stanowisko do księgowania + 1 stanowisko do przeglądania. Szczegóły na www.www.vatowiec.pl/index.php?dzial=br_cennik

#17 Guest_roman

Guest_roman
  • Goście

Napisano 13 marzec 2010 - 18:09

Sprawdź Pakiet Przedsiębiorcy - Księga:www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega

#18 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 16:53

Na stronie www.prosperit.pl znajdziesz darmowe wersje (FREE) całkiem niezłego programu PROSPER IT. Jest tam i fakturowanie, magazyn jak i KPR i FK. Wersje darmowe mają nieco ograniczoną funkcjonalność (roczny limit dokumentów - ale całkiem spory).

#19 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:07

Czy ktoś korzystał z programu do księgowania OGNIK?

#20 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:14

Nie korzystam z takich programów,bardzo dobry program za 30zł można kupić www.rzeczpospolita ''mała księgowość"legalny jest super

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych