Skocz do zawartości

Kurs na księgowego

wróć do serwisu Księgowość 129 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_andi

Guest_andi
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 18:56

jesli chodzi o kursy to też polecam SkwP lub MDDP

#22 Guest_LILKA

Guest_LILKA
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 23:48

Ukończyłam kurs "Samodzielny Księgowy" w Centrum Szkoleniowym FRR w Katowicach i mogę polecić wszystkim tym, którzy mają wątpliwości gdzie się kształcić :)

#23 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 10:53

Zamierzam zapisać się na kurs w SkwP, słyszałam różne opinie o tych kursach.Czy ktoś z Was ukończył ten kurs i mógłby go polecić?

#24 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 01:57

W zeszłym orku ukończyłam kurs "Podstawy rachunkowości" w SKwP, w oddziale Wrocławskim, wcześniej ukończyłam taki sam w jednej ze szkół policealnych i nie ma porównania. Tylko SKwP potrafi zapewnić zrozumiałe wytłumaczenie. Jestem po filologii, chcę się przekwalifikować i też pomyślałam, że najlepiej w praktyce...ale już ponad pół roku intensywnych poszukiwań i niestety nikt nie kwapi się do przyjęcia nowicjusza po kursie:(

#25 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 18:36

Jestem po liceum ekonomicznym specjalność rachunkowość i powiem szczerze najwięcej wiedzy właśnie wyniosłam z tej szkoły. Załapałam się na praktykę w biurze rachunkowym za marne 600 zł i do dzisiaj tam siedzę. Różnica polega na tym, że w między czasie się dokształcałam i teraz jako posiadaczka certyfikatu zarabiam w tym samym biurze ponad 3000 zł na rękę. Pozdrawiam i życzę powodzenia. ps. jak dla mnie kursy tylko naprowadzają a nie nauczą.

#26 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 15:36

A czy ktoś z Was kiedykolwiek uczestniczył w kursie księgowości w GoWork.pl, zastanawiam się nad kursem intensywnym w Warszawie właśnie w tej firmie,proszę o radę???

#27 Guest_IZA

Guest_IZA
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 16:19

Z mojego doswiadczenia mogę powiedzieć,jestem po liceum ekonomicznym bardzo dobrym miałam wiecej wiedzy na kursie w stowarzyszeniu niż osoby po studiach.Ale dużo nabrałam doświadczenia pracując w księgowosci i uczestniczyłam w kursie na gł.księgowego prowadzonego przez Stowarzyszenie Księgowych.I polecam każdemu kursy w Stowarzyszeniu,są drogie ale warto. Z tym że jeden warunek podstawowy trzeba spełniać pracować ub zaraz po ukończeniu kursu załapać jakąś pracę.I jeszcze jedno pracując w księgowości to nie tylko rachunkowość, ale to podatki ,vat itp., także sama umiejętność księgowania to nie wszystko.

#28 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 13:26

Byłam uczestniczką kursu księgowości w firmie GoWork w zeszłym roku,nie był to kurs intensywny tylko weekendowy oceniam go raczej pozytywnie, kompetentna pani prowadząca, wielkim plusem są zajęcia praktyczne jest ich bardzo dużo,mniej więcej pół na pół.

#29 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 13:19

Popieram kurs w goworku jest ok., też byłam i jestem zadowolona.

#30 Guest_emi

Guest_emi
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 10:28

Właśnie kończe kurs księgowości w Warszawie w gowork'u. Przede mna jeszcze egzamin końcowy, ale szczerze mówiąc czuje się do niego przygotowana :) Poleciła mi go kolezanka, która ma już z tego certyfikat. Najbardziej chyba podobał mi sie sposób prowadzenia zajęć (omawiany materiał był przerabiany w sposób bardzo przystęny), a musze się przyznać, że na poczatku obawiałam się ze nie dam sobie rady, takze tym bardziej jestem miło zaskoczona :) Jednym słowem polecam i stawiam wielkiego plusa :)

#31 Guest_OLGA23

Guest_OLGA23
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 10:37

Aga to oczywiste, że kursy tylko naprowadzają a nie uczą. To tak jak na studiach. Można się czegoś uczyć albo poglębiać swoją wiedzę. Ksiegowość to bardzo interesujący dział i myślę, że każdemu chociaż podstawowa wiedza z tego zakresu mogłaby bardzo ułatwić życie... Sama zamierzam isc teraz na jakiś kurs. Moze nie księgowości czy rachunkowości, ale coś podstawy księgowości czy asystenta księgowoego. Może ktoś zna dobre kursy w Warszawie? Byłabym wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

#32 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 18:00

Witam - też szukam kursu i widzę że go-work ma wielu zwolenników. Porównałam oferty i zastanawiam się nad Warszawskim Centrum Kobiet. Pasuje mi miejsce (blisko metra) i a ceny też są durzo niższe... Czy ktoś wie coś o tym kursie?

#33 Guest_Karinna

Guest_Karinna
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 09:37

Gowork tez jest blisko metra o ile sie nie myle... Byłam w lutym na kursie księgowoąsci wlasnie tam. Mi sie podobalo. Kurs juz skonczylam i jestem zadowolona :)

#34 Guest_i

Guest_i
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 10:31

Byłam na kursie w Warszawskim Centrum Kobiet. Jak ktoś już pracuje jakiś czas w księgowości to może iść w celu zebrania wszystkiego do kupy. Żadna rewelacja

#35 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 17:05

Witam - też szukam kursu i widzę że go-work ma wielu zwolenników. Porównałam oferty i zastanawiam się nad Warszawskim Centrum Kobiet. Pasuje mi miejsce (blisko metra) i a ceny też są durzo niższe... Czy ktoś wie coś o tym kursie?

#36 Guest_krakin

Guest_krakin
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 10:37

Czy ktoś może był na kursie organizowanym przez IRIP?

#37 Guest_basia09

Guest_basia09
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 12:34

obawiam się troche kursów w instytucjach które robią wiele różnych rzeczy i ich specjalizacją nie jest księgowość. jest kilka firm które specjalizuja sie w tej dziedzinie jak stowarzyszenie, infor czy MDDP. Osobiście kończyłam w MDDP i jestem bardzo zadawolona - naprawdę profesjonalny kurs.

#38 Guest_do basia09

Guest_do basia09
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 16:22

do basia09 a jak w MDDP wygląda sprawa wiedzy praktycznej na ich kursach? To mnie najbardziej interesuje. W jakim mieście robiłaś?

#39 Guest_renatka

Guest_renatka
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:25

basia09, zastanawiam się właśnie przede wszystkim nad MDDP, ale przeglądałam też wiele innych ofert, także Stowarzyszenia. Różnica pomiędzy kursami jest zasadnicza - ilość godzin, i co za tym idzie pieniądze. Możesz napisać jak to wyglądało w MDDP, czy ta ilość zajęć Tobie wystarczyła?

#40 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 14:39

renatka no mi się wydaje że to co jest oferowane w dużych firmach szkoleniowych wystarcza, w końcu tam jest podzielony zakres materiału jaki będzie realizowany, więc spokojnie powinno wystarczyć 110 godzin jeśli mówimy o tej firmie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy