Skocz do zawartości

studia podyplomowe

wróć do serwisu Księgowość 114 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 13:53

Myślę, że warto pójść na studia podyplomowe ekonomiczne coleuropenatolin.eu/podyplomowe-europejskie-studia-ekonomiczne.html. Ze swojego doświadczenia powiem Wam, że bardzo mi się przydały przy awansie na wyższe stanowisko.

#102 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 16 październik 2017 - 14:38

Myślę, że warto pójść na studia podyplomowe ekonomiczne coleuropenatolin.eu/podyplomowe-europejskie-studia-ekonomiczne.html. Ze swojego doświadczenia powiem Wam, że bardzo mi się przydały przy awansie na wyższe stanowisko.

Brawo ty! :lol:

Jakie to proste, studia=awans

reklama=kasa :P :P :P :P

#103 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 22:08

Czas się znajdzie zwsze. westiwa dobrej organizacji 

Zgadzam się w stu procentach. Jeśli się chce to można spokojnie połączyć i pracę i studia i nawet spędzać czas z rodziną :) Ja kończyłem studia podyplomowe na WSB, nie miałem wtedy za wiele czasu, ale jakoś udało mi się wszystko pogodzić. Swoją drogą, jeśli ktoś szuka przyszłościowych kierunków, to śmiało mogę polecić tę Akademię: http://rekrutacja.ws...dia-podyplomowe Zajęcia są prowadzone naprawdę ciekawie, a do tego bardzo praktyczne.

#104 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 08:31

Myślę że studia podylomowe warto robić, teraz sam mgr na wielu stanoowiskach to za mało, trzeba się doszkalać ciągle, sama sie rozglądam za studiami podyplomowymi, jestem ciekawa na jakie kierunki jest teraz największe wzięcie

#105 Guest_korra

Guest_korra
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 21:21

Myślę że studia podylomowe warto robić, teraz sam mgr na wielu stanoowiskach to za mało, trzeba się doszkalać ciągle, sama sie rozglądam za studiami podyplomowymi, jestem ciekawa na jakie kierunki jest teraz największe wzięcie

Teraz myślę, że RODO będzie mieć największe branie. To kierunek na czasie. Sama zastanawiam się czy nie iść na to od października na WSB.

#106 Guest_Hanna32

Guest_Hanna32
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 15:45

A ja wychodzę z założenia,  że trzeba wybierać takie szkoły/ studia , które dadzą nam największe możliwości w zakresie zarobków.  Zanim podejmiecie tego typu decyzje, to trzeba  przeanalizować swoje dotychczasowe dokonania zawodowe i zastanowić się jaki kierunek mógłby  dopełnić nasza wiedzę...  W tym artykule   wroclaw-praca.com.pl/artykuly/rynek-pracy/   jest niegłupio opisany rynek pracy, zawody  deficytowe,  nadwyżkowe itp sprawy - moim zdaniem przed wyborem szkoły, dobrze jest  mieć wiedzę z tego obszaru.  

#107 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:17

Teraz myślę, że RODO będzie mieć największe branie. To kierunek na czasie. Sama zastanawiam się czy nie iść na to od października na WSB.

no  to teraz kierunek na czasie :) maja coś takiego w ofercie? Ciekawe co obejmuje i czy będzie duże oblężenie tego kierunku

#108 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:00

Witam! Anuka w bydgoskim oraz w toruńskim oddziale WSB można podjąć studia podyplomowe na takim kierunku - Inspektor ochrony danych osobowych w praktyce (RODO). Są to studia poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień związanych z ochroną danych osobowych mają na celu wykształcić specjalistów zajmujących się tworzeniem systemu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach oraz jednostkach administracji publicznej – administratorów bezpieczeństwa informacji (ABI) oraz osób wykonujących ich zadania w jednostkach, w których nie powołano ABI. Aplikować na ten kierunek można online przez stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki lub bezpośrednio w oddziale. Dodam, że jeżeli zapiszesz się na studia do 19 września to będziesz mogła zaoszczędzić aż 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

#109 Kamil147

Kamil147

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 13:13

Może GWSH?

#110 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:45

Studia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się dokształcać. W ogłoszeniach o pracę pracodawcy bardzo często doceniają kandydatów, którzy mogą pochwalić się takimi studiami.  Aby dowiedzieć się więcej o studiach podyplomowych dostępnych na polskich uczelniach, już teraz odwiedź stronę: www.studiapodyplomie.pl

#111 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:24

Ja bym nie chciał więcej czasu spędzić na uczelni.

#112 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 11:45

Witam! Anuka w bydgoskim oraz w toruńskim oddziale WSB można podjąć studia podyplomowe na takim kierunku - Inspektor ochrony danych osobowych w praktyce (RODO). Są to studia poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień związanych z ochroną danych osobowych mają na celu wykształcić specjalistów zajmujących się tworzeniem systemu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach oraz jednostkach administracji publicznej – administratorów bezpieczeństwa informacji (ABI) oraz osób wykonujących ich zadania w jednostkach, w których nie powołano ABI. Aplikować na ten kierunek można online przez stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki lub bezpośrednio w oddziale. Dodam, że jeżeli zapiszesz się na studia do 19 września to będziesz mogła zaoszczędzić aż 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Online Ekspert WSB

Panie Andrzej Czarnecki jaki jest koszt takich studiów z RODO?

#113 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 14:44

Panie Andrzej Czarnecki jaki jest koszt takich studiów z RODO?

Witam! Bronson, koszt takich studiów to 3850 zł za cały rok.

Online Ekspert WSB

#114 prokurator33

prokurator33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 15:25

Wielkie dzięki za niezwykle interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie – Mahatma Ghandi

#115 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 12:46

Studia podyplomowe to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko wybrać odpowiedni kierunek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych