Skocz do zawartości

pytania na egzamin kończący służbę przygotowawczą

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 15:15

Mam do Was prośbę. Sama od niedawna pracuję w szkole a dokładnie w gimnazjum. Na stanowisku referenta ds księgowości pracuje dziewczyna, która właśnie kończy służbę przygotowawczą. Mam przygotować dla niej pytania na egzamin. Czy ktoś z Was przygotowywał już coś takiego? Czy pytania mają być tylko z zakresu jaki obowiązuje na danym stanowisku pracy? Czy z ogólnie z obowiązujących przepisów? Kto powinnien być w komisji egzaminacyjnej? Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi. Magda

#2 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 14:53

Czy nikt nie organizował takiego egzaminu????

#3 Guest_xyz

Guest_xyz
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 15:38

Nie wiedziałam, że służba przygotowawcza dotyczy pracowników szkół - myślałam, że tylko pracowników gminy...Niby też są pracownikami samorządowymi, ale to tylko w nazwie, bo jeśli idzie o wynagrodzenia to gmina sobie "reszta" byle co

#4 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 16:19

Mam ten sam problem, moze to Ci pomoze - www.ksap.gov.pl/sc/files/PK_SC_pytania.pdfkilka pytan stad z pewnoscia wybierzesz :P

#5 Guest_migatka

Guest_migatka
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 12:18

podnoszę wątek, interesują mnie zagadnienia albo też test na egzamin po służbie przygotowawczej w ksiegowości czatom@plusnet.pl

#6 Guest_zyta

Guest_zyta
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 13:44

Ja miałam ten egzamin i pytania były ogólne, dotyczyły przede wszystkim tego zakresu obowiązków, którym będę sia miała zajmować i golnie administracji

#7 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 15:03

ja tez tak rozumie i tak jest traktowane w moim urzędzie co u pani Zyty - pytania z wiedzy dotyczacej głownie stanowiska pracy, urzędu, regionu w którym sie mieszka. Te pytania od pani Basi - troche dla mnie odbiegają od potrzeb....

#8 Guest_xenia

Guest_xenia
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:24

Ja mam już ten egzamin za sobą. Był bardzooooo trudny. Pytania bardzo szczegółowe. Naprawdę trzeba mieć dużą wiedzę, żeby go zaliczyć.

#9 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:24

Czy ma ktoś jakies przykładowe pytania z egzaminu? Jeśli tak to bardzo proszę o przesłanie na adres: mateusz20x@o2.pl

#10 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19289 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:40

Czy ma ktoś jakies przykładowe pytania z egzaminu? Jeśli tak to bardzo proszę o przesłanie na adres: mateusz20x@o2.pl

No i do czego ci te pytania? w ogóle rozumiesz o czym mowa?

przecież każdy ma coś innego, inna instytucja, inne stanowisko.....opanuj się

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych