Skocz do zawartości

Wiedza i Praktyka

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_domino

Guest_domino
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:47

dziewczyny pomózcie !!! prywatnie zamawiałam materiały z tego wydawnictwa...teraz chce zakończyć współpracę. Czy ktos miał z tym do czynienia? jaki jest okres wypowiedzenia ? wystarczy mail czy trzeba wysłać list ?

#2 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:01

Ciężko uwolnić się od tego wydawnictwa, przerabiałam to kilka lat temu. Musisz napisać zdecydowane pismo w sprawie rezygnacji i wysłać najlepiej za potwierdzeniem odbioru

#3 Guest_domino

Guest_domino
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:37

rozumiem, że nie obowiązuje żaden okres wypowiedzenia ? piszę, ze np. od 01.09.2011 rezygnuję z dalszej współpracy ?

#4 Guest_porzeczka

Guest_porzeczka
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:04

Potwierdzam to co mówi Dorota, napisz, że rezygnujesz z prenumeraty wydawnictw XXXX (wymień tytuł/y) i wyślij pocztą zpo. Nie wiem jak prywatnie to wygląda, ale później trzeba uważać. Rezygnację przyjmą i zakończą prenumeratę, ale później stosują praktykę taką, że przesyłają zupełnie nie zamówione wydawnictwo (losowo, co im się spodoba), niby że do zapoznania się, po czym jakiś miesiąc, dwa później przychodzi za nie faktura, a później kolejno - wezwania do zapłaty. Dlatego najlepiej od razu takiego "gratisa" odesłać z pismem, że nie życzymy sobie przesyłania na nasz adres nie zamówionych wydawnictw. Z czasem częstotliwość takich wysyłek się zmniejsza.Sądzę, że to nie tylko ich praktyka, tylko wielu firm.Aha, zachowaj kopie wysłanych do nich pism wraz z potwierdzeniem odbioru, ostrożności nigdy za wiele.

#5 Guest_domino

Guest_domino
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:43

wielkie dzięki :)

#6 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:35

wystarczy zadzwonić na infolinie i tam dopytać o szczegóły, o wszystkim na pewno poinformują :) wiem bo ja sama u nich zamawiam, przynajmniej raz na kilka tygodni kupuje jakąś nową książkę niezbędną do pracy. Fajna jakość, dobre ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych