Skocz do zawartości

Zdjęcie

program do rozliczania PIT

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oleńka

Oleńka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:40

Jaki program do rozliczania PIT polecacie? z tego co ja się orientowałam, to chyba jednak najlepszy jest program MF e-deklaracje

#2 Ania_B

Ania_B

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2346 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:45

zgadzam się najpewniejszy jest program e-deklaracje, a wszystkie niezbędne informacje znajdują się stronie Ministerstwa Finansów:http://www.finanse.mf.gov.pl/systemy-informatyczne/e-deklaracjeDo wysłania najpopularniejszych deklaracji nie jest też potrzebny podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego, kwalifikowanego certyfikatu.System stworzony został w taki sposób, by podatnik mógł z niego korzystać praktycznie bez żadnego wysiłku. Jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika, prowadzi przez kolejne kroki wymagane przy wypełnianiu, a potem wysłaniu deklaracji.Program wydaje potwierdzenie w sytuacji poprawnego przebiegu całej operacji albo wyświetli odpowiedni komunikat.

#3 Maria

Maria

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3609 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 17 kwiecień 2013 - 13:35

Polecam PITY 2012 IPS ,jak się dowiedziałam w tym roku jest to już 15 edycja,ja od kilku lat korzystam z tego programu,z wysyłką elektroniczną nie ma problemu

#4 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 16 maj 2013 - 22:52

polecam e-deklaracje, program prosty, intuicyjny i łatwy w obsłudze B)

#5 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 22 październik 2013 - 10:16

Ja polecam http://rozliczeniepit.pl/ Korzystałem z programu tam udostępnionego i szybko wypełniłem deklarację, mimo że wcześniej się tym nie zajmowałem.

#6 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 11:40

A ja od siebie dorzucę pitax.pl

Super program

#7 maciejpulka

maciejpulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2015 - 12:50

Wydaje mi sie, ze kazdy z nas wybierze inny program.Pit 2016 rozlicze tak samo jak w 2015 za pomoca programu fundacji Rosa. Bardzo sprawnie mi poszła całość, nie miałem z niczym problemu. Wydaje mi się, że teraz większość programów w ten sposób jest zbudowana, żeby nam pomóc :)

#8 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 18:17

dla mnie dużo lepszym programem jest PITAX - też umożliwia wysłanie dokumentów do urzędu skarbowego online a jst dużo prostszy, lepiej napisany i jakis taki intiuicyjny mam wrażenie. no i nie to co niektóre - daj emożliowć wybrania 1%

#9 Guest_Sowka

Guest_Sowka
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 08:26

no wlasnie ja tez z niego korzystałam i szczerze mówiąc nie wiedziałam że tak łatwo to mi pójdzie. intuicyjny program. 

#10 droke

droke

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 02:58

Nareszcie coś wymyślili, by pomóc trochę zwykłym ludziom

#11 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:47

Jak dla mnie e-pity bezkonkurencyjny. Bardzo dobry program, spełnia wszystkie moje wymagania.

#12 Guest_e-file

Guest_e-file
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 09:51

Polecamy e-pity. W kreatorze można szybko i łatwo wypełnić swoją deklarację - program sam przeniesie wpisane kwoty w odpowiednie pola na formularzu i je zsumuje. Są też podpowiedzi do poszczególnych pól a w razie problemów zawsze można skontaktować się z naszym serwisem - chętnie pomożemy;)

#13 marta789

marta789

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 18:24

Ja podobnie jak Quba, polecam program ze strony www.rozliczeniepit.pl

#14 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 09:38

ja akurat bardzo zadowolona jestem z PITAXa - świetny program w którym jako pierwszym mogłam wpisać swój 1% podatku i wszystko po kolei było dokładnie wyjaśnione. do tego stopnia, ze jszcze nigdy nie udało mi się tak szybko zrobić pita!

#15 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2016 - 22:58

Sporo jest takich darmowych programów. Niektóre różnią się trochę poosiadanymi funkcjami np. pit-format moduł PFR - Wstępnie wypełnioną deklarację. Wszystkie pozwalają na wypełnienie pit-37. Niektóre maja pity dla firm i chyba w wszystkich można wysłać edeklaracje.

#16 Guest_Ewiczka

Guest_Ewiczka
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 20:28

no a ja zainstoalowałam Pitaxa - łatwy, podpowiada co i jak.. i nawet laik da sobie radę z rozliczeniem Pitu bez problemu!

#17 Guest_Czinka

Guest_Czinka
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 21:53

no też go mam, wlasnie się rozliczam ale szczerze mówiąc jestem zaskoczona tym że tak łatwo idzie!:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych