Skocz do zawartości

program do fakturowania

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 07:24

Witam!Chciałem sie dowiedzieć jakich programów/narzędzi używacie Państwo do zarządzania płatnościami wfirmie, wystawiania faktur etc. i czy jesteście z nich zadowoleni.Pozdrawiam

#2 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 11:10

Witam. Ja używam tego programu http://www.pakietprz....pl/faktura-vat i nie mam żadnych do niego zastrzeżeń. Wszystkie operacje wykonuję szybko, łatwo i intuicyjnie. Polecam.

#3 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1133 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 26 kwiecień 2013 - 12:14

Witaj !

Temat związany z programami do faktur przewija się przez to forum średnio 3 razy na tydzień - użyj wyszukiwarki forum aby odsłonić tajemną skarbnice wiedzy na ten temat Dołączona grafika

aby nie być gołosłownym:

http://forum.infor.p...gram-do-faktur/

jest cały dział na forum dotyczący produktów i usług oooo tu:

http://forum.infor.p...dukty-i-uslugi/

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

#4 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 maj 2013 - 21:44

można jeszcze sprawdzić w praktyce program / narzędzie do fakturowania - szybkafaktura.pl

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:18

Nie wiem czy taki program by Cię zainteresował, ale my korzystamy z Taskbeat. Można w nim wystawiać faktury, zarządzać firmą i projektami. U nas się sprawdza.

#6 Forum-kredytowe.pl

Forum-kredytowe.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 24 czerwiec 2013 - 20:06

Mała Księgowość Rzeczpospolitej w miarę tani i przyjazny program dla mąłej firmy.

Człowiek się uczy całe życie...

#7 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:44

Ten https://www.szybkafaktura.pl/

Dostęp on line i prosta obsługa

#8 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 11:39

A ja sam się rozliczam, nie korzystam z usług żandego biura rachunkowego czy księgowej (oszczędność 200 zł/miesięcznie). Wystawiam w ciągu miesiąca maks 10 fv i przy tej ilości jestem w stanie sam spokojnie sobie poradzić. Wykorzystuje do tego program Samozatrudnienie (z Format).

Wystawiam za jego pomocą fv,rozliczam auto, kontroluję przelewy do ZUS czy innych urzędów. Większość z nas jest w stanie spokojnie sobie z tym poradzić :)

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#9 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 07:48

A ja sam się rozliczam, nie korzystam z usług żandego biura rachunkowego czy księgowej (oszczędność 200 zł/miesięcznie). Wystawiam w ciągu miesiąca maks 10 fv i przy tej ilości jestem w stanie sam spokojnie sobie poradzić. Wykorzystuje do tego program Samozatrudnienie (z Format).

Wystawiam za jego pomocą fv,rozliczam auto, kontroluję przelewy do ZUS czy innych urzędów. Większość z nas jest w stanie spokojnie sobie z tym poradzić Dołączona grafika

Wdzię, że trochę nas jest Dołączona grafika Też sam się rozliczam tylko przy wyborze programu księgowego zależało mi na tym abym miał do niego zdalny dostęp. Dosyć często jeżdżę po kraju, pracuję na różnych komputerach i nie zawsze miałbym dostęp do komputera z zainstalowanym stacjonarnym programem. Zdecydowałem się na mksiegowa.pl

Wystawiam przy jego pomocy fv, kontroluję należności i zobowiązania w stosunku do urzędów czy kontrahentów, kontroluje zapłaty do ZUS itd

#10 Guest_ogórek

Guest_ogórek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 23:13

można jeszcze sprawdzić w praktyce program / narzędzie do fakturowania - szybkafaktura.pl

Można. Darmowy okres próbny programu szybkafaktura.pl trwa 45 dni. W tym czasie program oferuje pełną funkcjonalność.

#11 Guest_Barszcz

Guest_Barszcz
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:49

No jeśli używam czegoś, to znaczy że muszę być z tego zadowolony smile.png 
W pełni funkcjonalny, ale i bardzo prosty w obsłudze jest Bizin. I właśnie dlatego go wybrałem. 

#12 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 15:25

Witam!Chciałem sie dowiedzieć jakich programów/narzędzi używacie Państwo do zarządzania płatnościami wfirmie, wystawiania faktur etc. i czy jesteście z nich zadowoleni.Pozdrawiam

Do zarządzania płatnościami r2płatnik, do faktur r2faktury - generalnie linia programów od RESET2 z Wrocławia, obecna na rynku już od wielu lat. 

#13 Guest_repli

Guest_repli
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 20:24

Bizin bardzo fajnie daja radę przy takich zadaniach, od kilu miesięcy z niego korzystam i nie mam żadnych problemów. DO tego max. 10 zł miesięcznie, śmieszna kwota za funkcjonalne narzędzie, jestem an tak wink.png

#14 paauulla2

paauulla2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 13:06

Mała Księgowość Rzeczpospolitej w miarę tani i przyjazny program dla mąłej firmy.

Też go używałam przez dłuższy czas - spełniał doskonale swoje zadanie.

#15 karolina_61866

karolina_61866

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 grudzień 2016 - 21:03

https://wfirma.pl/po...faktur-online Szczególnie ważną funkcją dla przedsiębiorców współpracujących z kontrahentami z zagranicy jest możliwość wystawiania faktur dwujęzycznych w 6 wersjach językowych oraz faktur w walucie obcej.

#16 figlewiczczeslaw

figlewiczczeslaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 21:42

Możecie sprawdzić program faktura vat 2018. Można ściągnąć wersję demo, a jak się spodoba to w sumie niedrogo wykupić wersję podstawową lub rozszerzoną. Ja od wielu lat używam i polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy