Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczny adwokat - Łódź

wróć do serwisu Moja Firma 210 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_Yrenka

Guest_Yrenka
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 19:55

Adwokat z kancelarii pana Wawrzyńca Chróścielewskiego reprezentował mojego syna w sądzie - gdyby wszyscy adwokaci działali z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem, to nie byłoby ludzi niewinnych w więzieniach. Bardzo szybko udowodnił niewinność mojego dziecka, mimo, że prokurator robił co mógł, żeby pokazać kto tu ma rację. Warto się do nich zwrócić o pomoc!

#202 Guest_Tonia

Guest_Tonia
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 11:54

Najskuteczniejsi adwokaci pracują z pewności w kancelarii Wawrzyńca Chróścielewskiego. Pan adwokat, który zajmował się moim problemem był bardzo opanowany, dzięki czemu jego spokój wpływał też na mnie - na sali sądowej w trakcie procesu byłam spokojna wiedząc, że mam bardzo duże wsparcie. Cała sprawa została załatwiona bardzo szybko, bez żadnych komplikacji. Polecam tę kancelarię z całego serca!

#203 Guest_Sonia

Guest_Sonia
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 20:28

Moja siostra była w kancelarii pana Chróścielewskiego i była bardzo zadowolona z ich usług. Sama miałam okazję poznać pana mecenasa - byłam z nią na jednym ze spotkań i muszę przyznać, że to bardzo miły i otwarty człowiek. Cała sprawa zakończyła się bardzo pozytywnie, co jest najlepszą reklamą tej kancelarii. 

#204 Guest_Grizzzli

Guest_Grizzzli
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:26

Przeczytałem dużo pozytywnych opinii o mecenasie Chróścielewskim i byłem u niego na konsultacji. Wyszedłem od niego z bardzo pozytywnymi wrażeniami - miły i życzliwy człowiek, bardzo pomocny. Dzięki niemu o wiele szybciej niż się spodziewałem udało mi się rozwiązać umowę z pracodawcą, który usiłował mnie zrobić na szaro...

#205 Guest_Grizzzli

Guest_Grizzzli
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:26

Przeczytałem dużo pozytywnych opinii o mecenasie Chróścielewskim i byłem u niego na konsultacji. Wyszedłem od niego z bardzo pozytywnymi wrażeniami - miły i życzliwy człowiek, bardzo pomocny. Dzięki niemu o wiele szybciej niż się spodziewałem udało mi się rozwiązać umowę z pracodawcą, który usiłował mnie zrobić na szaro...

#206 Guest_soogood

Guest_soogood
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 20:04

Ja korzystam z usług kancelarii pana mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Znamy się już od kilku dobrych lat, a on zna moją firmę od podszewki. Bardzo sobie chwalę naszą współpracę, bardzo porządna i poukładana kancelaria.

#207 Guest_Sznycel

Guest_Sznycel
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 21:33

Mogę od siebie polecić pana Roberta Głowackiego - bardzo dobry adwokat, myślę, że ze swoją wiedzą każdemu może pomóc.

#208 Guest_Czarny

Guest_Czarny
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 22:59

Myślę, że warto zainteresować się współpraca z Panem Wawrzyńcem Chróścielewskim, o którym można pisać tylko w samych pozytywnych słowach. Pan mecenas zawsze wyciągnie jakiegoś niespodziewanego asa z rękawa. Rzeczowy i profesjonalny, na sali sądowej potrafi zachować zimną krew.

#209 Guest_Zodiak

Guest_Zodiak
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 17:25

Trochę szkoda, że w dobie internetu właściwie wszyscy prawnicy starej daty, nie mający stron internetowych i nieskomputeryzowani, trochę przestali się liczyć... A przecież jest całe mnóstwo świetnych bardzo skutecznych prawnikow z dlugoletnim doswiadczeniem i mimo, że nie ma ich w internecie w cale nie trudno natrafić na namiary na nich. Osobiście polecałbym umówić się do mecenasa Szumowskiego - właściwie wszyscy z mojej rodziny do niego chodzą, bo jest dużo taniej niż u konkurencji, a poziom w praktyce ten sam. 

#210 Kludyna2

Kludyna2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:50

A kancelaria JST? Tyle, że jest z Warszawy.. ale mają doświadczonych i skutecznych prawników więc może warto spróbować się skontaktować;)

#211 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:30

Jeśli chodzi o prawników z Łodzi na myśl przychodzi mi przede wszystkim mecenas Chróścielewski. To człowiek który naprawdę kocha swoją pracę i poświęca się jej bez reszty... jak miałam kiedyś okazje z nim współpracować, w sprawie przeciwko mojemu byłemu szefowi, bardzo mi pomógł i przez praktycznie cały czas mogłam na niego liczyć. Myślę, że prawników takich jak on naprawdę rzadko można spotkać.... jeśli dalej kogoś szukasz to polecam go sprawdzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych