Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakładanie firmy w Anglii

wróć do serwisu Moja Firma 44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 09:40

Mogę polecić poczytać na stronie dezi.pl na ten temat, znajdziesz tam sporo informacji o rejestracji firmy, jej obowiązkach, opłatach, podatkach etc., spora kopalnia info na ten temat.

nie polecam tej firmy. miałem duuuże kłopoty z nią.

#22 Guest_zsse

Guest_zsse
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 10:48

Zajrzyj na stronę Drozd.biz Pomagają polskim przedsiębiorcom optymalizować koszty prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Znajomy u nich rejestrował swoją firmę w Wielkiej Brytanii. Mają konkurencyjne ceny, kompleksową wiedzę i doświadczenie. Pomagają również w nawiązywaniu kontaktów z kontrahentami w UK.

#23 Guest_olo666

Guest_olo666
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 08:16

Firmę Intermedio (Drozd.biz) oferuje polskim przedsiębiorcom konkurencyjne i przystępne ceny zapewniając jednocześnie najwyższy poziom usług i pełne bezpieczeństwo operacji. Koszty mojej działalności uległy znacznemu obniżeniu po rejestracji firmy w Wielkiej Brytanii.

#24 Guest_zewwr

Guest_zewwr
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 13:20

Powiem krótko. Ja korzysta łem z usług firmy. Wejdź na rejestracjaspolkionline.co.uk i sprawdź szczegóły tego, co proponują. Myślę, że to może być świetna odpowiedź na twoje potrzeby. Wystarczy choćby spojrzeć na to, jakie doświadczenie mają. Krok po kroku we wszystkim doradzą i dzięki temu będziesz potem mógł sprawnie założyć spółkę, bez żadnych problemów i wszystko na jasnych warunkach.

#25 Guest_fewwa

Guest_fewwa
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 11:21

Powiem krótko. Ja korzysta łem z usług firmy. Wejdź na www.rejestracjaspolkionline.co.uk i sprawdź szczegóły tego, co proponują. Myślę, że to może być świetna odpowiedź na twoje potrzeby. Wystarczy choćby spojrzeć na to, jakie doświadczenie mają. Krok po kroku we wszystkim doradzą i dzięki temu będziesz potem mógł sprawnie założyć spółkę, bez żadnych problemów i wszystko na jasnych warunkach.

#26 Guest_weron

Guest_weron
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 17:14

Co myślicie o firmie taxexpert24.pl ? Rejestrowałem przez nich firmę w Wielkiej Brytanii. Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Korzystam również z obsługi księgowej, którą proponują.Jak dla mnie wszystko ok.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 11:04

Na początek proponuje zapoznać się z artykułem smile.png www.kamilniedzwiecki.pl/zalozenie-firmy-w-anglii-uwazaj/

Przed założeniem firmy - uważajcie jest wielu oszustów!

#28 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 12:37

Jak nie wiesz jak to do końca wszystko wygląda, to sugeruję skorzystać z pomocy osób, które się zajmują takimi kwestiami. Na przykład taxlimited.pl profesjonalnie podejdą do sprawy smile.png

#29 Guest_Bolonius

Guest_Bolonius
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 18:01

Jeżeli chcecie żeby ktoś wam pomógł w  założeniu takiej firmy to lepiej korzystać  takich biur, które mają też siedzibe w UK. W Polsce jednym z takich biur jest Sigma Partner z Lubonia k. Poznania. Doświadczenie i ogarnięci w tym co robią. 

#30 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 11:17

Proszę tutaj. Weź sobie na wzór te same usługi i je tam realizujcie. Generalnie to świetny sposób na biznes, bo takie usługi mają zawsze i wszędzie zainteresowanie. W istocie jednak wszystko zależy również od budżetu, podejścia do inwestycji i nie tylko. Jeśli te usługi remontowe będą realizowane na poziomie, to raczej problem ze zdobywaniem klientów was nie będą dotyczyły.

#31 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 11:24

Ja zakładałem swoją firmę przez biuro taxangels.pl, także polecam wink.png

#32 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 16:07

www.wbrbc.co.uk - Nie polecam.

Otworzyłem spółkę LTD. Przed upływem dwóch miesięcy postanowiłem ją zamknąć. Wynająłem u nich adres pod firmę na rok. Wiedziałem, że nie będą chcieli zwrócić mi tych pieniędzy. Poprosiłem więc, by przynajmniej w ramach tej kwoty zamknęli moją spółkę limited.

Koszt u nich 50 GBP, a dla porównania koszt zamknięcia bez ich udziału to 10 GBP. Pan Konrad B- nie dba o opinię swojej firmy.

Nie jestem zadowolony z jakości ich obsługi.

#33 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:37

www.wbrbc.co.uk - Nie polecam.

Otworzyłem spółkę LTD. Przed upływem dwóch miesięcy postanowiłem ją zamknąć. Wynająłem u nich adres pod firmę na rok. Wiedziałem, że nie będą chcieli zwrócić mi tych pieniędzy. Poprosiłem więc, by przynajmniej w ramach tej kwoty zamknęli moją spółkę limited.

Koszt u nich 50 GBP, a dla porównania koszt zamknięcia bez ich udziału to 10 GBP. Pan Konrad B- nie dba o opinię swojej firmy.

Nie jestem zadowolony z jakości ich obsługi.

Marcin, a dlaczego nie polecasz tej firmy? Co wpłynęło na Twoj decyzję o zamknięciu spółki?

#34 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:39

Też zakładałem spółę u Tax Angels smile.png mają fajne ceny i podejście do klientów. Wszystko wytłumaczyli i stało się jasne dla takiego "świeżaka" jak ja. 

#35 Guest_Pepisz

Guest_Pepisz
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 11:19

A co sadzicie o zakłądaniu firmy w Czechach? Czy koszty prowadzenia działalności gospodarczej nie są czasem nizsze? Mam w planach rejestracje firmy za granicą, a prowadzenie formy normalnie w kraju - co o tym myślicie? I znacie moze firmę Idoneo? Zajmują sie zakładaniem firmy za kogoś właśnie w Czechach, a nie ukrywam, sam się na tym jakoś mega nie znam ;./ zresztą, deficyt czasu to u mnie normalność ;/ 

#36 Guest_przedsiębiorca

Guest_przedsiębiorca
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 00:32

Biuro Rachunkowe ze Stratford www.wbrbc.co.uk

Odradzam.

Nie byłem zadowolony z ich pośrednictwa. Jest to przykład firmy, która usiłuje zarobić jak najwięcej na współpracy z danym kontrahentem. Nie warto zakładać z ich pomocą firmy. Są nieprofesjonalni w kontakcie- zarówno e-mail, jak i telefonicznym. Już nasi Polscy telemarketerzy mają więcej kultury osobistej. Adres, jaki odpłatnie udostępniają ( 361 High Road Leytonstone, E11 4JT, London  ) służy tylko i wyłącznie do rejestracji firmy/ spółki. Jeżeli będą chcieli Państwo zarejestrować spółkę do VATu- przykro mi bardzo.....nie da się.

W takim razie na co komu taki adres mało funkcjonalny adres?

Przedstawiciele wbrbc- P. Aneta W. i P. Konrad B.- nazwisko dużo mówi o osobie.

#37 gosiiiaa

gosiiiaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 19:11

Osobiście polecam zajrzeć na stronę http://financialrepu...irme-czechach/, tutuaj jest wszysko opisane. Mozna też skontaktować się z firmą w razie jakichkolwiek wątpliwiości. Najlepiej w tych sprawach radzić się specjalistów.

#38 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:54

Jeśli chodzi o Anglię to polecam uderzyć do tego biura rachunkowego http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk pracują tam również polacy więc łatwiej będzie wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

#39 piotrekmgs

piotrekmgs

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 12:47

Większość tych firm to zwykle naciaganie. Jesli ktoś chce odprowadzać skladki w UK i tym samym wybrac kraj gdzie płaci się ubezpieczenie trzeba wiedziec ze w Polsce prowadzenie działalnosci nie moze przekraczac 2 lat ciągłosci - to jeden z wielu wymogów które nalerzy spełniac. Osobiście polecam porady z tej firmy http://www.alphataxoffice.co.uk

pracownicy z bogatym doswiadczeniem.

#40 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 08:56

Prawda jest taka, że własna firma w uk ma sens wyłącznie wtedy, kiedy macie odpowiednich specjalistów do obsługi tego - współpracujecie w odpowiednim biurem księgowym czy kancelarią.Po prostu - wszystko musi się odbywać w 100 proc. w zgodzie z przepisami. Realnie - jeśli się nie siedzi w temacie podatków, spółek, zasad ich nie działania, to nie ma możliwości samodzielnego zajmowania się tym tak, aby na pewno wszystko odbywało się w zgodzie z prawem. Taki biznes to nie jest zabawa - wymaga zwracania uwagi na wszystko. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych