Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co trzeba wiedzieć o kontenerach morskich?

wróć do serwisu Logistyka 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 26 luty 2013 - 14:55

Aby mieć w pełni świadomość warunków przewozu morzem, warto poznać standardowe typy, wymiary, konstrukcje, oznakowanie oraz kontrolę bezpieczeństwa jednostki transportowej tego typu. Powrót do artykułu: Co trzeba wiedzieć o kontenerach morskich?

#2 Guest_lantan

Guest_lantan
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 10:03

Ciekawy i przydatny artykuł :) Bedac w temacie kontenerów morskich - czy ktoś moze mial okazje wynajmowac, badz kupowac kontenery w http://aproservice.com/ ? 

#3 Guest_kowal

Guest_kowal
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 10:47

akurat w tej firmie  o której mówisz to nie, mam swoich sprawdzonych tutaj http://www.polkont.pl fachowo i rzetelnie kontenery morskie możesz  u nich kupić/wynająć sprawdzeni. Swoja droga  dobra rzecz,że  to zewija się nam też własnie  transport  kontenerowy, widzę tu duży potencjał dla gospodarki nowe możliwośći.

#4 Guest_Andrzej70

Guest_Andrzej70
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:09

Ja od lat korzystam z usług Transplanner jeśli chodzi o wynajem i sprzedaż kontenerów. Mają wszystko- kontenery magazynowe, morskie, budowlane itp. Na stronie można sobie wszystko zobaczyć- www.transplanner.pl

#5 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:08

Ja też polecam Transplanner- wynajmuję od nich kontenery magazynowe i jestem zadowolony i z ceny i transportu- tanio, szybko i sprawnie.

#6 Guest_Dima

Guest_Dima
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 12:44

Kontenery są wykorzystywane w różnych celach i warunkach. Na pewno warto tutaj pomyśleć o sprawdzonej firmie, w zależności od tego, czego się oczekuje, bo kontenery mogą być różne, a chociażby firma www.modularsystem.pl/oferta/rozwiazania-dla-wojska/ specjalizuje się w systemach modułowych i kontenerach, także do użytku wojskowego.

#7 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 19:25

Dla osób zajmujących się importem morskim to podstawowe abecadło.

news.jpg

#8 Guest_maciek72

Guest_maciek72
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 01:32

Ja orientuje się jedynie w kontenerach budowlanych. :) Mam parę od firmy kontener-serwis.pl i są niezbędnym elementem u nas na budowie. Można zarówno wynająć co kupić, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to serdecznie polecam!

#9 Guest_Luna

Guest_Luna
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 11:29

Świetnym przykładem firmy doświadczonej w transporcie kontenerów morskich jest www.net-cargo.pl. Transport ładunków o nietypowych wymiarach nie jest dla nich problemem. W związku z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo towaru , można w pełni liczyć na najwyższy poziom świadczonych usług. Transport obsługują kontenery 20', 40', 45', HQ', a także chłodzone. Ogromnym atutem jest także możliwość ubezpieczenia towaru za pośrednictwem sprawdzonych Ubezpieczycieli.

#10 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 18:51

Sporo informacji na ten temat znajdziecie także na stronie http://seacargoo.com.../import/turcjaKlienci, dla których czas oczekiwania na ładunek nie jest czynnikiem krytycznym, mogą zdecydować się na korzystanie z usług transportu morskiego. Aby mieć w pełni świadomość warunków przewozu morzem, warto poznać standardowe typy, wymiary, konstrukcja, oznakowanie oraz kontrola bezpieczeństwa jednostki transportowej tego typu. Pomysłodawcą masowego zastosowania kontenerów w transporcie morskim był Malcolm McLean. Przedsiębiorca, który przed 20 lat z sukcesami prowadził firmę zajmującą się transportem drogowym, w 1955 roku zdecydował się na jej sprzedaż.

#11 a.maria1987

a.maria1987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 20:12

Mnie interesuje także temat, jakim jest żegluga śródlądowa, ciekawi mnie, czy korzystacie z takiej formy transportu w swoich firmach? 

#12 szachmat89

szachmat89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 07 maj 2018 - 18:29

A myślicie, że transport produktów w drewnianych skrzyniach takich jak te ze strony https://skrzynietransportowe.eu/ jest bezpieczny? Podobno skrzynie transportowe z pełnego drewna to bardzo wytrzymałe skrzynie przeznaczone do transportu dużych lub/i  ciężkich przedmiotów, których środek ciężkości często zlokalizowany jest w niestandardowym miejscu. Ich konstrukcja pozwala na bezpieczny i relatywnie łatwy załadunek skrzyń na naczepy samochodów oraz do kontenerów. Skrzynie transportowe z pełnego drewna są idealne do transportu morskiego, a wzbogacone o komponenty  zabezpieczające towary przed wilgocią gwarantują dostawę towarów do klienta w niezmiennie doskonałej kondycji.

#13 Guest_kamil2992

Guest_kamil2992
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 10:32

Dobre firmy powinny używać wszelkich zabezpieczeń, np. pochłaniaczy wilgoci, które zapewnią dobry stan produktów, które transportujecie. Nasza firma korzysta z Dewpack z Pro-trans.

#14 Guest_kamil4i948

Guest_kamil4i948
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 15:07

Kontenery powinny być dobrze zabezpieczone przed wilgocią. Najlepiej poradzą sobie z tym specjalne pochłaniacze, jak np. Dewpack, który jest łatwy w zastosowaniu. Można go dostać np. w Pro-trans.

#15 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:54

Na ogromne doświadczenie i profesjonalizm można liczyć podejmując współpracę z firmą  www.net-cargo.pl. Jedną z usług jakie oferują jest transport kontenerów morskich. To fachowcy w temacie, dla których nie ma trudnych sytuacji. Doskonale radzą sobie w nieprzewidzianych warunkach, sprawując stałą pieczę nad ładunkiem podczas całego łańcucha dostawy. Zasługują na najwyższy szacunek i uznanie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych