Skocz do zawartości

WAKACJE

wróć do serwisu Kadry 40 odpowiedzi w tym temacie

#21 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:59

Szkoda, że wakacje to już nie to samo, co za czasów szkolnych.

#22 daisyy

daisyy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 20:38

W tamtym roku spędziliśmy urlop nad Bałtykiem w kurtkach więc w tym wykupiliśmy wycieczkę na Kanary i lecimy enterem z tui na tydzień na piękną wyspę. Nie ma prawa nic padać ani być zimno :)

#23 wujo444

wujo444

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:52

Ja w mgnieniu oka znalazłem coś poprzez przeglądarkę. Spróbuj to rozwiązać w ten sposób.

Mężczyźnie nie mówi się połowy tego, co powinien wiedzieć, i ani słowa na temat, na który chciałby coś wiedzieć.

#24 zbyszek88

zbyszek88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 14:05

U mnie jest w planie wędkowanie na Mazurach u kumpla na działce :)

#25 adka

adka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 10:01

Ja to nie wiem czy w tym roku gdziekolwiek wyjadę, mam zaplanowany spory remont w mieszkaniu. To raz, że nie będę mieć czasu i też wydatków sporo. Dlatego chciałam chociaż żeby moi rodzice gdzieś wyjechali, odpoczęli trochę. Koło Bydgoszczy jest fajne miejsce ośrodek Wiktorowo dokładnie. Ofertę jak widziałam mają bogatą, mnie zainteresowała ta dla seniorów. Wycieczki słuchajcie po Szlaku Piastowskim, trasy rowerowe gdzie można rowerami turystycznymi czy elektrycznymi sobie pojeździć. Lasy, jezioro, tereny piękne. Super to miejsce i oferta wygląda.

#26 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 12:45

Jakis pomysl na wypad z dzieciakami?

#27 Martyna82

Martyna82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 13:33

Pomyslow na wakacje moze byc naprawde cala masa. Wystarczy zerknac na pierwsza z brzegu oferte biura podrozy. Jedynie ograniczeniem moga byc dla nas pieniadze jakie bedziemy w stanie wydac. Mi osobiscie nie marza sie jakies dalekie zakatki bo na dobra sprawe wystarcza mi to co moge zwiedzic w Polsce. Na wakacje nie wydaje kroci poniewaz mamy kupiona dzialke nad morze i tam spedzamy wiekszosc urlopu. Jest to bardzo przytulne miejsce w malowniczej okolicy. Jesli chodzi o atrakcje dla dzieciakow to nie moze sie obejsc bez odwiedzania takich miejsc jak - https://ancymondo.pl/ancysciankigdzie moga wylaodwac swoj nadmiar energii :) Oczywiscie mozemy tam wybrac takze inne zabawy pozwalajace na uczenie nowych umiejetnosci. Moim zdaniem im wczesniej zaczniemy pokazywac dziecku swiat z zupelnie innej perspektywy tym lepiej dla jego rozwoju.

#28 marekpikosik

marekpikosik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:09

Tutaj znajdziecie kilka pomysłów na wakacje https://podrozowac.p...unki-wakacyjne/ Jak nie ma się większej kwoty to polecam Gruzję. Ceny dość niskie i nie znam osoby, która nie byłaby zadowolona z wyjazdu do Gruzji. Szczególnie górskie rejony są super. Ceny w Gruzji: https://podrozowac.p.../ceny-w-gruzji/

#29 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:14

Serdecznie polecam artykuł " Jak tanio i wygodnie spędzić wakacje"

https://www.art-mach...pedzic-wakacje/

#30 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 370 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 09:22

A jak spędzacie wakacje? Wyjeżdżacie gdzieś? Mnie ostatnio zainteresowała oferta gdzie odwiedza się Czarnobyl wycieczka jest dostępna w biurze podróży w moim mieście. Kosztowo wygląda ok, co prawda to kierunek dość emocjonalny, ale jeśli kogoś interesuje podróżowanie i odwiedzanie różnych miejsc to to może być fajna akrakcja? 

#31 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 23 lipiec 2019 - 11:03

Wakacje w Czarnobylu... To musi być niezapomniany wyjazd! Chociaż przyznam, trochę bym się bała

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#32 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:51

Szkoda, że wakacje to już nie to samo, co za czasów szkolnych.

taaa, co najwyżej 14 dni a nie z 70 :)

#33 Guest_wiola s

Guest_wiola s
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 15:03

O tak, można by sobie naprawdę poleniuchować przez tyle wolnego. No coż coś za coś ale dobre i te kilkanaście dni odpoczynku. My włąśnie wróciliśmy do rzeczywistości i dziś byłam piwerwszy dzień w pracy po urlopie - masakra. No cóż ale mam przynajmniej co wspominać z krakowa, o jak ktoś się z Was jeszcze wybiera do tej naszej dawnej stolicy to polecam wstąpić na pyszne jedzonko na floriańską do piwnicy pod złotą pipą, ale lokal.

#34 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:37

Polecam Ci wyjazdy do miejscowości w naszym kraju. Kiedyś myślałem, że wakacje to tylko za granicą, ale nie ma co. Zdecydowanie lepiej jest sobie spędzić kilka dni nad jeziorem niż w mieście  ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#35 gregory43

gregory43

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:48

Kurde już wrzesień się zaczął. Po wakacjach. Tyle było planów a tak mało zostało zrealizowanych.

#36 gregory43

gregory43

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:48

Polecam Ci wyjazdy do miejscowości w naszym kraju. Kiedyś myślałem, że wakacje to tylko za granicą, ale nie ma co. Zdecydowanie lepiej jest sobie spędzić kilka dni nad jeziorem niż w mieście  ;)

to się zgadza Polska to piękny kraj

#37 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 06:51

Jeśli szukalibyscie nieszablonowych kierunkow na wakacje w Polsce, polecam Lubuskie:

https://www.dzieciak...ziemi-lubuskiej

Polecam szczególlnie geopark Łuk Mużakowa. Posiada ona charakterystyczne, dla obszarów zaburzeń lodowcowych, ułożenie warstw. Znajdujące się w jej obrębie pokłady węgli brunatnych i innych skał, ułożone są niemal pionowo budując zróżnicowane formy geologiczne. Płytkie położenie wyciśniętych pokładów węgla umożliwiało rozwój podziemnego i odkrywkowego górnictwa węgli brunatnych i kopalin towarzyszących, który trwał tutaj ponad 110 lat.

678fbff83f4ac5954909786bcf18e2c9.jpg

#38 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:34

Już tęsknię za wakacjami.

#39 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 26 październik 2019 - 20:11

O tak, ja mam tak samo. Wakacje zaliczyłem dosyć wcześnie, w czerwcu, więc już by się jakiś fajny wypad przydał. Zastanawiam się nad wycieczką do Londynu, wszyscy bardzo straszą brexitem, może więc lepiej zdecydować się na polecenie do Anglii zanim to nastąpi. Z biletami do Londynu nie powinno być żadnego problemu, z każdego lotniska w Polsce lata sporo samolotów w tym kierunku:) Sprawdźcie sobie tu może portal https://www.esky.pl/...british-airwaysW tym miejscu na pewno znajdziecie w dobrej cenie bilety na samolot, także i noclegi.

#40 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 18:12

Jak widać jest wiele fajnych miejsc na wakacje, ciekawe wycieczki. Szukając inspiracji właśnie na forach, może blogach podróżniczych, na pewno coś i dla siebie znajdziecie. Pewnie sporo z was podróżuje samolotem, ja praktycznie wyłącznie, bo latam za granice najczęściej na swoje wakacje. Pewnie też stawiacie na tańsze linie lotnicze. U mnie tak wypada, że najczęściej podróżuje Wizz Airem. Załatwienie tanich biletów na samolot to podstawa odpowiedniego planowania wakacji. Po tym powinno wszystko pójść z górki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych