Skocz do zawartości

podstawa wymiaru zasiłku chorobowego a prowizja

zasiłek chorobowy prowizja sprzedaż l4 ciąża wynagrodzenie chorobowe podstawa

wróć do serwisu Kadry 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ginger2

Guest_ginger2
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 22:41

Jeżeli o Od premiery sprzedażowych są odprowadzane podatki to przy długim l4 dostanieSz średnią wyliczoną z kilku miesięcy. I teraz pytani 12 miesięcy czy 6? I czy przy zwykłym długim zwolnieniu jak się wylicza średnią?

#22 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13481 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 27 luty 2014 - 22:45

[font="georgia, serif;"]do wyliczenia podstawy chorobowego bierze się wynagrodzenia z 12 miesięcy poprzedzających miesiąc zachorowania [/font]

[font="georgia, serif;"]a jeśli ktoś jest krócej zatrudniony, to bierze się pełne miesiące, czyli np. 5 czy 8 czy 10 [/font]

#23 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:01

Witam,

MAdlene jestem teraz w podobnej sytucji - jestem na dłu ższym zwolnieniu lekarskim. Mimo trzech składkowych mojej pensji ( podstawa, prowizja, premia), zus - a właściwie pracodawca- bo pracuję w korporacji-  wypłacił mi 80% samej podstawy i to tyle... udało Ci się jakoś rozwiązać spawę ze " zmiennymi " dodoatkami do podstwy  \? jak dojść swoich praw ?

#24 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13481 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:44

widocznie te premie i prowizja nie są zmniejszane za okres choroby i dlatego nie włączono ich do podstawy zasiłku

to jest zgodne z przepisami

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zasiłek chorobowy, prowizja, sprzedaż, l4, ciąża, wynagrodzenie chorobowe, podstawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych