Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry stolarz w okolicach Krakowa?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matii

Matii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 luty 2013 - 12:48

Witam, szukam jakiegoś dobrego stolarza w okolicach Krakowa, macie może jakieś doświadczenie w tym temacie? Chce sobie zrobić małe przeróbki w kuchnii i potrzebuję kogoś na już, choć w sumie sam się tym mógbym zająć - mam u siebie mały warsztat ale brakuje mi frezarki, dlatego chce to zlecić profesionaliście, szukałem już trochę, ale nikogo konkretnego nie znalazłem, mam wrażenie że wszyscy specialiści pouciekali za granice :/

#2 Matii

Matii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2013 - 17:09

Oj widzę, że temat nie wzbudził specialnego zainteresowania, szkoda :/

#3 forumka

forumka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 20 luty 2013 - 11:27

Nie nie wierze, ze wszyscy stolarze powyjeżdżali za granicę. Wprawdzie utrzymanie takiego warsztatu jest bardzo drogie, ale solidni stolarze nadal mają wiele klientów. Czy w okolicy Krakowa - nie za bardzo się orientuję, ale może dobrze by było popytać firmy takie jak np. feldera, które sprzedają obrabiarki czy frezarki. Czy mogę ci ewentualnie podać adresy paru stolarzy? Co ty na to?. Chętnie służę. Pozdrawiam i do usłyszenia.:)

#4 Matii

Matii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 marzec 2013 - 11:23

Hmm, może i to dobry pomysł ale w sumie wolę jak mi ktoś poleci stolarza, u którego sam już coś zamawiał, także bym mógł ewnetualnie zobaczyc efekty jego pracy, oczywiście jak masz jakiś sprawdzonych, to bardzo bym był wdzieczny za namiary Dołączona grafika dzieki!

#5 Matii

Matii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 11:44

Spoko dzieki, patrzyłem na strone feldera ale w miedzyczasie kogoś już znalazłem, problem rozwiązany Dołączona grafika

#6 Yuna

Yuna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:08

Ja też poszukuję stolarza. Zna ktoś jakiegoś dobrego?

#7 forumka

forumka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 17:00

Najlepiej jest zasięgnąć języka na temat danego fachowca,aby potem nie żałować swoich decyzji,a stolarzy w Polsce chyba jest pod dostatkiem,a jeszcze jak ma odpowiednio wyposażony w maszyny i urządzenia - to tylko z takim zawiązywać umowę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych