Skocz do zawartości

Program do faktur?

wróć do serwisu Moja Firma 41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_daro

Guest_daro
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 12:15

Jaki polecicie SPRAWDZONY program do ewidencji firmy. Prowadzę małą działalność, wystawiam kilkanasie faktur w miesiący. Zależy mi żeby program był prosty i przejrzysty.

#2 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2013 - 11:07

Ja handluję Optimą i sam z Optimy korzystam. Moja działalność to głównie usługi, nie prowadzę magazynu, stąd cena licencji na program jest niewielka. Na tej samej Optimie księgowa wylicza mi podatki i drukuje deklaracje, co jest dużym ułatwieniem dla mnie i dla księgowej. Gdyby ktoś miał te podatki liczyć od nowa na podstawie przekazanych faktur papierowych to wystarczyłaby mi ewidencja w Excelu.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#3 Guest_bartoszz

Guest_bartoszz
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:06

Jeżeli masz dostę do neta to wpisz sobie w wyszukiwarkę szybkafaktura i wyskoczy ci stronka z aplikacją do fakturowania. Program, jest banalnie prosty w obsłudze i nie powinieneś mieć problemów w obsłudze( nawet moja żona daje radę Dołączona grafika ) Mi sie najbardziej spodowało to, że nie musiałem kupować kota w worku tylko sobie na spokojnie przetaestowałem program przez półtora miesiąca, teraz już płacę za abonament ale to nie sa jakies wielkie kwoty

#4 Guest_irka

Guest_irka
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 13:22

Zgadza się serwis szybka faktura jest idealna dla mniejszych firm i osób fizycznych. Zawsze masz 45 dni na przetestowanie za darmo.

#5 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 23 luty 2013 - 16:03

To prawda, mój brat przetestował i jest bardzo zadowolony :) Widziałam jak działa i jedną z największych zalet jest jego funkcjonalność.

#6 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 12:36

Ja polecam Program Pełna Księgowość firmy LeftHand,Zwłaszcza, że można go pobrać za darmo i testować przez 35 dni.Więcej informacji demofk3@lefthand.com.pl

#7 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 12:33

dosyć dobrym programem do wystawiania faktur jest elisof, bo ma dosyc prosty w obsłudze interfejs

#8 Guest_robi

Guest_robi
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 10:02

Zgadza się serwis szybka faktura jest idealna dla mniejszych firm i osób fizycznych. Zawsze masz 45 dni na przetestowanie za darmo.

W jakiej wersji testowalaś szybką fakturę. Podstawej, magazyn, czy pełnej?

#9 Gawlak

Gawlak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 22:36

LeftHand? Pierwsze słyszę. Dobry jest?

#10 anetka

anetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:10

jak dla mnie rafsoft program prosty, w logiczny sposób przemyślany. dzięki niemu zrezygnowałam z biura rachunkowego. Cena jednorazowa to 80pln, ale jak na jakość i standard jest dobrze wyważona,
pozdr

#11 Guest_Bartłomiej

Guest_Bartłomiej
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 09:49

Jeżeli masz dostę do neta to wpisz sobie w wyszukiwarkę bizin i wyskoczy ci stronka z systemem do fakturowania. Program, jest banalnie prosty w obsłudze i nie powinieneś mieć problemów w obsłudze. Mi sie najbardziej spodowało to, że nie musiałem kupować kota w worku tylko sobie na spokojnie przetaestowałem program 3mc, teraz już płacę za abonament ale to nie sa jakies wielkie kwoty
wszystkim polecam

#12 Guest_mirosław

Guest_mirosław
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 17:03

ja korzystam z programu szybkafaktura.pl polecil mi go kolega, ktory tez ma swoj sklep. mialem pewne obawy, ze nie bede potrafil sam zalatwic formalnosci takich jak np faktury, ale ten program jest na tyle prosty w obsludze, ze po kilku dniach robilem niektore rzeczy automatycznie. z tego co pamietam dostepny jest dosyc dlugi okres probny, polecam

#13 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 22:33

ja korzystam z programu szybkafaktura.pl polecil mi go kolega, ktory tez ma swoj sklep. mialem pewne obawy, ze nie bede potrafil sam zalatwic formalnosci takich jak np faktury, ale ten program jest na tyle prosty w obsludze, ze po kilku dniach robilem niektore rzeczy automatycznie. z tego co pamietam dostepny jest dosyc dlugi okres probny, polecam

i najważniejsze że ma się do niego dostęp z każdego miejsaca na świecie Dołączona grafika mi akurat na tym zależało

#14 Guest_mikołaj

Guest_mikołaj
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:27

i najważniejsze że ma się do niego dostęp z każdego miejsaca na świecie Dołączona grafika mi akurat na tym zależało

Z każdego gdzie jest Internet Dołączona grafika swoją drogą rzeczywiście bardzo przydatny aspekt

#15 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 maj 2013 - 21:32

Z każdego gdzie jest Internet Dołączona grafika swoją drogą rzeczywiście bardzo przydatny aspekt

Jśli na tym kończy się lista zalet tego programu to niezbyt imponująca funkcjonalność.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#16 Guest_mirkos

Guest_mirkos
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 19:00

Jśli na tym kończy się lista zalet tego programu to niezbyt imponująca funkcjonalność.

Dlaczego? Wiele programów nie ma opcji online, w xxi wieku trzeba myśleć o internecie jako podstawowym narzędziu.

#17 Guest_Roxana

Guest_Roxana
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 15:24

Ja również korzystam z programu szybka faktura i jestem bardzo zadowolona, prowadzę malutki sklepik stacjonarny i bałam się, że z wygospodarowaniem pieniędzy na księgową może być kłopot. Tym czasem jest mi całkowicie zbędna.

#18 justyna.agra

justyna.agra

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 12:25

Spróbuj wfirma.pl - tutaj podrzucam artykuł, który może rozwiać wszelkie wątpliwości. Pisz, w razie pytań. Albo najlepiej pisz do ludzi z saportu. Oni na pewno będą potrafili Ci pomóc w każdej kwestii.

http://poradnik.wfir...dla-oszczednych

#19 Guest_Helena

Guest_Helena
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 12:37

Sprawdź moduł Faktury systemu Enova. Przyjemny program z opcją wystawiania wielu rodzajów faktur i generowania różnych raportów. Więcej możesz poczytać tutaj. Fajnie jest też to, że jak Twoja firma zacznie się rozwijać to nie będziesz musiał zmieniać programu, a jedynie rozbudować go o to, co w danej chwili będziesz potrzebował. Ja sama zaczynałam właśnie do Faktur a teraz korzystam z modułu Handel i Księga Podatkowa Dołączona grafika

#20 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 10:31

przetestowałem kilka programów ale najbardziej odpowiadał moim wymaganiom programu Pakietu Przedsiębiorcy  Faktura VAT- prosty program, bez udziwnien, mysle ze kazdy sobie z nim spokojnie poradzi. Wersję testowa mozna pobrac stad: http://pakietprzedsi...rcy.pl/download

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy