Skocz do zawartości

leczenie w uzdrowisku

uzdrowiska leczenie zdrowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 roksiklok

roksiklok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:02

W województwie dolnośląskim okres oczekiwania jest nieco dłuższy bo trwa ponad dwa lata. Wiem doskonale ponieważ rodzice jadą już trzeci raz są zawsze bardzo zadowoleni obojętnie gdzie jadą. A wszystkim którzy poszukują może nie tyle ośrodków rehabilitacyjnych co raczej domów opieki dla swoich bliskich polecam jeden z pięciu domów opieki Olimp w Warszawie http://www.domyopiekiolimp.pl Jakiś czas temu byliśmy zmuszeni oddać tam babcie była to dla nas straszna decyzja ale z perspektywy czasu uważamy że było to świetne rozwiązanie. Babcia ma mnóstwo przyjaciół, niesamowitą opiekę, a przede wszystkim codzienne atrakcje i kontakt z ludźmi.

#22 papsak

papsak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 lipiec 2016 - 10:43

Jakiś czas temu byliśmy zmuszeni oddać tam babcie była to dla nas straszna decyzja ale z perspektywy czasu uważamy że było to świetne rozwiązanie. Babcia ma mnóstwo przyjaciół, niesamowitą opiekę, a przede wszystkim codzienne atrakcje i kontakt z ludźmi.

Dokładnie! Pobyt członka rodziny w domu opieki, to nie musi być od razu traumatyczne przeżycie. Ludzie starsi też potrzebują towarzystwa swoich rówieśników. Często jest tak, że lepiej, żeby babcia lub dziadek mieli profesjonalną opiekę w takim ośrodku, niż z mieszkali samotnie w wielkim domu. Też mam doświadczenia z domem opieki, o którym piszesz. Konkretnie w Sulejówku jest Dom Opieki Olimp i mieszka tam moja ciocia, która nie ma żadnej bliskiej rodziny, więc sama poprosiła o to, żeby pomóc jej w znalezieniu domu opieki z profesjonalną opieką medyczną i miłą atmosferą.

#23 Guest_milka_12

Guest_milka_12
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 11:50

Można jechać za sprawa skierowania, bądź na swój koszt. Ja miałam skierowanie i byłam w uzdrowisko-swieradow.pl . Bardzo miło się zaskoczyłam, bo Internet aż huczy od negatywnych opinii o takich wyjazdach. Wbrew powszechnym przekonaniom, sanatorium naprawdę jest miejscem na odpoczynek, zabiegi i regeneracje ciała oraz umysłu.

#24 Guest_Gania44

Guest_Gania44
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:34

Tak, też byłam w uzdrowisko-swieradow.pl ! Chyba najlepsze jakie do tej pory odwiedziłam!smile.png Niebawem mam kolejny wyjazd w to miejsce, już nie mogę się doczekać. Bardzo przyjemna atmosfera, super zabiegi i ludzie, polecam!

#25 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 13:50

Ja kiedyś miałem poważne problemy z kręgosłupem i dokuczał mi niesamowity ból. Lekarz zalecil mi pobyt w jakimś hotelu gdzie będę miał dostęp do zabiegów. Wybrałem wtedy verde montana w kudowie zdroju. Na miejscu dobrali mi odpowiednie zabiegi na kręgosłup, a ja w końcu uwolniłem się od bólu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uzdrowiska, leczenie, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych