Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Odkup szkody majątkowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

bakarat

Napisano 28 luty 2017 - 12:08

Europejskie Centrum Odszkodowań zajmuje się takimi sprawami. Warto sobie poczytać opinie o EuCO , bo wtedy wiemy, że mamy do czynienia z profesjonalna firmą.


Napisano 30 listopad 2016 - 09:46

Cześć. A możecie powiedzieć coś więcej jak wygląda ta reprezentacja w sądzie bez wkładu własnego? Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego…


Napisano 21 lipiec 2016 - 14:27

Jest jest. Oczywiście, w tej sytuacji, gdy nic nie ryzykujesz, nie dostajesz tez maksymalnej kwoty. Ale można całkiem nieźle na tym wyjść.


Napisano 21 lipiec 2016 - 11:48

A to jest w ogóle takie coś?


Napisano 21 lipiec 2016 - 09:10

Nie zawsze sąd wiąże się z angażowaniem środków. Ja akurat w Salvum wybrałem opcje likwidacji szkody drogą sadowa, ale bez wkładu własnego.


Napisano 21 lipiec 2016 - 07:48

Oni specjalizują się w odkupie, więc pewnie beda mieli i taką opcje. Co do opcji sad – odkup. Zgadzam się całkowicie. Procesy to dla ludzi, którzy nie mają co z czasem robić. Odkup nie zabiera czasu, nie wymaga żadnej kasy z twojej strony. A przy okazji możesz choć odrobinę utrzeć nosa TU.


Napisano 20 lipiec 2016 - 13:15

Popatrzyłem na ich stronę. Faktycznie, mają tez szkody majątkowe. Nie wiem tylko czy w tym temacie oferują wyłącznie reprezentowanie w sądzie czy też odkup. Bo ja na boksowanie się z TU w sądach chyba siły nie mam.


Napisano 20 lipiec 2016 - 10:59

Sama kwestia odsprzedaży jest prosta. Tez z niej korzystałem. Jeśli w ogóle nie chcesz się martwić co dalej, sprzedaj szkodę od razu. Jeśli najpierw próbujesz w TU, a potem się okaże że odszkodowanie zaniżyli, możesz wtedy odsprzedać. Rynek daje dziś całe mnóstwo możliwości. A przepisy mocno ukróciły działania TU i są po stronie poszkodowanych.


Napisano 20 lipiec 2016 - 10:06

Miałem z nimi styczność przy okazji zaniżonego po wypadku odszkodowania. Wybrałem akurat drogę sądową i wygraliśmy :-) A dwa, zadbali o załatwienie mi samochodu zastępczego z OC sprawcy. Nic nie musiałem robić poza dostarczeniem dokumentów.


Napisano 19 lipiec 2016 - 20:51

Tego Ci nie powiem. Zadzwoń, zapytaj. Z tego co pamiętam skupują różne szkody. A dwa pomagają tez na inne sposoby, np. reprezentują w sądzie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)