Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: znizki ubezpieczeniowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ewunia098

Napisano 19 styczeń 2019 - 16:48

Ta porównywarka oc ac https://porownywarka...eczen-oc-ac.pl/ wygląda dość dobrze. Mam nadzieję, że pomoże ci wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie.


Napisano 27 grudzień 2018 - 12:30

Jaką przeglądarkę proponujesz? Jest ich trochę w necie i pewnie każda pokazuje inne wyniki.


Napisano 26 grudzień 2018 - 13:01

Żeby znaleźć odpowiedź na pytanie najlepiej skorzystać z porównywarek OC/AC. Jeśli tam nie będzie takiej opcji to pozostaje kontakt z ubezpieczycielem.


aniolek

Napisano 23 grudzień 2018 - 23:50

Czasem warto chyba ubezpieczyć się w całości u jednego ubezpieczyciela, bo dzięki temu człowiek jest w stanie zyskać sporo naprawdę ciekawych zniżek. Wiem o czym mówię, bo dzięki temu, że ubezpieczyłam kiedyś mój samochód w Uniqa dzisiaj mogę skorzystać z ich oferty przygotowanej dla firm odnośnie grupowych ubezpieczeń na życie. Wybrałam ich ofertę po lekturze informacji ze strony https://www.uniqa.pl...a-firm/na-zyciei powiem wam, że po wstępnej analizie uważam, że to jedna z najlepszych obecnie opcji, które są dostępne na rynku.


dano9321

Napisano 19 grudzień 2018 - 20:14

A czy samochód w niemczech był może samochodem firmowym? Wiem, że jest taka opcja, jak się posiada samochód firmowy, że można przenieść ten staż. Dokładnie jak to wygląda za granicą nie wiem, ale może tutaj znajdziesz więcej informacji: https://najlepszeban...ezpieczenie-oc/


Napisano 19 luty 2013 - 16:19

mieszkam w niemczech,w Polsce posiadam mieszkanie,gdzie jestem zameldowana,w sprawach rodzinnych i innych bywam w Polsce kilka razy do roku i chcialabymprzywiezc moj samochod i zarejestrowac go w Polsce,gdyz w czasie mego pobytutrudno poruszac mi sie taksowkami.czy przy rejestracji moge przeniesc moje procenty z ubezpieczenia niemieckiego?w niemczech posiadalabym drugie auto!

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)