Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Renowacja felg Warszawa - ceny i miejsca jakie polecacie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 styczeń 2019 - 10:50

Polecam hurtownie opon przy ul. Modlińskiej, zakład nazywa się Gumiś, renowacja felga i szybka wymiana opon .


Luiza82

Napisano 25 sierpień 2018 - 11:17

Lakierowanie proszkowe to specjalność firmy www.arsmet.pl. Uzyskana powłoka lakiernicza staje się  odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Wykonali u mnie fachowo, sprawnie i niedrogo.


Napisano 24 sierpień 2018 - 10:35

Też właśnie z doświadczenia wiem, że przydatny jest również namiar do dobrego serwisu, który zajmuje się wulkanizacją. Tu mogę polecić wulkanizację Gumiś na Modlińskiej. Dodatkowo prowadzą hurtownie opon, więc to drugi plus


Franek74

Napisano 01 marzec 2018 - 06:35

Porządna firma zajmująca się profesjonalnie lakierowaniem proszkowym, jak już wyżej wspomniano, to www.vi-kolor.pl. Oddawałem do nich do malowania różnego rodzaju felgi z mojego warsztatu. Praca solidnie wykonana i w dobrej cenie.

Napisano 26 luty 2018 - 11:22

Z tego co wiem to speedgum.com.pl kompleksowo zajmuje się właśnie oponami. Sprzedają opony i felgi, zajmują się wulkanizacją. Fajnie właśnie, bo nie trzeba szukać kilku fachowców i tracić czasu na jeżdżenie.


Gocha_67

Napisano 30 listopad 2017 - 05:46

Lakierowanie proszkowe to świetne rozwiązanie. Firma www.vi-kolor.pl zajmuje się lakierowaniem oraz malowaniem felg stalowych i aluminiowych. Korzystałam z ich usług i gorąco polecam. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, a efekt pracy super.


Napisano 01 październik 2017 - 12:32

Najlepsza firma zajmującą się naprawą i tuningiem felg samochodowych w okolicach Warszawy regeneracja i renowacja felg www.klinikarims.pl

Nie do końca, po pierwszej zimie po ich regeneracji lakier popękał (felgi stalowe), zrobiła się żółta siatka, po czym zaczął odpadać, a pod spodem była rdza, jakby felgi polakierowano bez oczyszczenia


Napisano 01 kwiecień 2017 - 10:45

Temat dotyczy Warszawy i okolic, więc nie wiem czemu właśnie wpisywane są firmy, które są z innych części Polski? A wracając do tematu. Ja szukałem ostatnio lakierni, gdzie można zrobić malowanie proszkowe felg i trafiłem do ecoral.pl, mieszczą się na Solec 156 między Piasecznem, a Górą Kalwarią. Tam się możecie spokojnie udać, na pewno wam pomogą.
 


Napisano 29 sierpień 2016 - 08:24

Duże doświadczenie w amerykańskich old timerach ma zakład Motor City Classic w Nieporęcie. Ich polecam. U nich można dobrą cenę wynegocjować, ogólnie uczciwie podchodzą do tematu, rozliczają się z kupionych części, nie naciągają na dodatkowe koszty. Remont jest kompleksowy, łącznie z tapicerką.


Napisano 02 sierpień 2016 - 10:36

Najlepsza firma zajmującą się naprawą i tuningiem felg samochodowych w okolicach Warszawy regeneracja i renowacja felg www.klinikarims.pl

Tak, nawet dodzwonić się do nich nie można jak przyjdzie co do czego. Dziękuję za taką współpracę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)