Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: dobry warsztat


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

dell

Napisano 28 maj 2021 - 12:52

Ja mama jeden sprawdzony warsztat - Bunar

https://bunar.pl/


dell

Napisano 28 maj 2021 - 12:52

Ja mama jeden sprawdzony warsztat - Bunar


Latizia

Napisano 02 maj 2021 - 11:18

Polecam Auto Matraszek w Markach k. Warszawy, http://automatraszek.pl/. Ja właśnie tam serwisuje swoje auto, mają też usługi auto spa, z których też korzystam. Solidne miejsce, w którym naprawdę świetnie zajmują się autami od A do Z :) 


Adam567

Napisano 19 kwiecień 2021 - 11:15

Może to nie jest warsztat ale jest warty polecenia car detailing Białystok Ginger Garage, bardzo dobrze przygotowali mi auto do sprzedaży - polerka + wypranie auta w środku, nie spodziewałem się nawet takiego efektu, auto wygląda jakby było 10 lat młodsze. Aż szkoda sprzedawać było :P znajduje się w okolicach Białegostoku i ma bardzo konkurencyjne ceny. Polecam!


rei

Napisano 15 kwiecień 2021 - 15:26

A czy korzystaliście już kiedyś z autopomocy? Czy orientujecie się w takich kwestiach, jak przykładowo jak powinna być prędkość dozwolona przy holowaniu? Jakby co tutaj https://infoauto.com...czas-holowania/  możecie co nieco na ten temat sobie poczytać.


monroe96

Napisano 15 kwiecień 2021 - 10:16

Ostatnio zawiódł mnie samochód cieżarowy na drodze, nie ukrywam jest to problem tego nieda się o tak przepchać.

Nie zazdroszczę problemu, ale samej możliwości prowadzenia samochodu. Przede mną długa droga dla kierowcy samochodów ciężarowych. Dopiero tutaj https://prawojazdy-p...wo-jazdy-kat-b/ sprawdzam kategorię B. Jak zdam, to muszę mieć troszkę wyjechane, by podjąć się ciężarowych? Czy nie? Jak to wygląda? 


Jurek9898

Napisano 06 kwiecień 2021 - 23:16

Ostatnio zawiódł mnie samochód cieżarowy na drodze, nie ukrywam jest to problem tego nieda się o tak przepchać. Kumpel Polecił mi Pomoc Drogowa TIR Katowice , chłopaki przyjechali i okazało sie że swiadcza usługi mobilnego serwisu i naprawili ciężarówke na miejscu. Naprawiaja o ile sie da wszystkie samochody na drodze


Lucy2000

Napisano 28 marzec 2021 - 18:46

Myślę, że bardzo dobrą opcją są wszelkiego rodzaju autoryzowane serwisy. Ja ostatnio miałam konieczność skorzystania z serwisu i byłam mega zadowolona. Szybko trafiłam tutaj - https://sklep.renault.pl/serwisy i moge polecić każdemu. W pełni profesjonalna obsługa i naprawy najwyższej możliwej jakości :)


Maciek 7788

Napisano 26 luty 2021 - 22:39

To jest Mistrz w swoim fachu, usługi z zakresu Naprawy Powypadkowe naprawiałem u nich swoje auto pare razy i jest SUPER!! Ze swieca szukać takich fachowców


Napisano 15 luty 2021 - 22:40

Ja polecam firmę REGMOT osobom szukającym warsztatu wykonującego profesjonalne regeneracje sprężarek i maglownic. Firma REGMOT wykonuje takie prace w rzetelny sposób. Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)