Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki kredyt na nowe auto


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 08 październik 2019 - 20:53

Do firmy najlepszych wyborem będzie mimo wszystko leasing. A jeśli obawiasz się kosztów, to mogę zasugerować leasing samochodów używanych - często jest to równie skuteczna i dobra opcja. Sprawdź np Toyota Bank, mają naprawdę fajne auta na stanie.


lemoniad

Napisano 02 październik 2019 - 06:09

kredyt na samochód? ale że kasa z banku? Przecież to jest głupota. Albo leasing albo w salonie na raty bierz. Umów się do salonu Carolina Toyota Wola i oni już ci zrobią wyliczenia, powiedzą co i jak i sam zobaczysz że u nich opłaca się o wiele bardziej niż kredyt w banku


Napisano 01 październik 2019 - 19:14

Myślę, że do tego to trzeba indywidualnie podejść. Każdy dealer czy salon samochodowy może zaoferować nieco inne możliwości leasingu czy innej formy finansowania. Dla mnie na przykład satysfakcjonująca była oferta przedstawiona przez przedstawiciela autoryzowanego salonu Porsche w Sopocie. A w sumie kilka ofert indywidualnie dobranych pod klienta. Najlepiej to się osobiście zawsze skonsultować, poprosić o ofertę.


Napisano 01 październik 2019 - 18:46

Akurat ja ze Skody mam samochód w leasingu, na firmę brałem. Profesjonalnie podeszli z ofertą, jestem zadowolony. Leasing się opłaca, to dobre rozwiązanie.


Napisano 01 październik 2019 - 18:37

Sam jestem ciekaw. Sam nie mam zdania, może są jeszcze inne możliwości, korzystniejsze.


Napisano 01 październik 2019 - 18:27

Naprawdę opłacalny jest taki leasing?


adamela

Napisano 17 luty 2019 - 16:17

Jeszcze można wziąć w leasing i to jest niezła opcja, my do firmy wzieliśmy w salonie w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/Tak się na firmę najbardziej opłaca. A wybierasz takie jak potrzebujesz w firmie i masz dobre reprezentacyjne auto. Do tego wszystko pod Ciebie jest konfigurowane


rozali33

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:58

A tutaj patrzyłeś https://kredytolog.c...ez-internet.php? Zebrane są różne oferty kredytów samochodowych. Sama miałam taki kredyt i polecam. Warunki są atrakcyjne, a nowe auto to zawsze nowe auto :)


Chichop2

Napisano 15 grudzień 2018 - 09:10

Według mnie bardzo ciekawą opcją jeśli chodzi o kredyt samochodowy są firmy skupione wokół firm dealerskich czy wręcz firmy dealerskie proponujące tego typu rozwiązania. Bardzo często możemy dostać coś dodatkowego. Ja ostatnio szukałem takich rozwiazań i np w oko wpadło mi np to https://www.daciafin...ansowanie/firma. Bardzo szeroka oferta i można znaleźć coś dla siebie.


bakarat

Napisano 14 sierpień 2017 - 20:20

Tutaj https://www.ekredytg...owy.pl/kredyty/ jest ciekawa opcja, a mianowicie ranking kredytów gotówkowych. W ten sposób można wybrać najlepszą ofertę i przy tym naprawdę sporo zaoszczędzić. Koniecznie sobie tam zerknijcie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)