Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Raporty JPK na żądanie fiskusa, czyli digitalizacji podatków ciąg dalszy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 grudzień 2019 - 13:46

Ciągle coś się zmienia w tym prawie. Ważne, aby nasze programy też nad tym nadążały. Ja korzystam z Firmao CRM/ERP, które jest na bieżąco aktualizowane do nowego prawa firmao.pl/register

Napisano 10 październik 2018 - 14:28

Jednolity plik Kontrolny na żądanie fiskusa, który funkcjonuje już wobec wszystkich od lipca tego roku to moim zdaniem narzędzie przygotowane wyłącznie po to, żeby organy podatkowe mogły szybko i sprawnie skontrolować podatnika. Jest to więc narzędzie do łatania dziury budżetowej. Miejmy nadzieję tylko, że przy okazji kontroli JPK uda się wyeliminować z rynku nieuczciwych przedsiębiorców. Dostosowanie się do JPK to mimo wszytko, mimo dostępnych w internecie darmowych programów, jest to jakiś konkretny koszt, który musi ponieść niemal każdy przedsiębiorca.

Napisano 09 październik 2018 - 06:04

Ale mi nowość

Admin Księgowość

Napisano 09 październik 2018 - 06:04

Digitalizacja podatków staje się faktem, z którym zmierzyć się musi już niemal każdy przedsiębiorca. Jednym z nowych wyzwań jest konieczność sporządzania raportów w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego na żądanie organów podatkowych. Przedsiębiorca musi być na to przygotowany, a zatem powinien posiadać odpowiedni program komputerowy do generowania JPK w odpowiedniej strukturze. Na ile jest to utrudnieniem, a na ile szansą rozwoju dla polskiego biznesu?

Powrót do artykułu: Raporty JPK na żądanie fiskusa, czyli digitalizacji podatków ciąg dalszy

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)