Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Doradca podatkowy musi rozumieć biznes swojego klienta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Luiza82

Napisano 15 wrzesień 2019 - 21:12

Profesjonalne usługi w zakresie doradztwa podatkowego można znaleźć u http://pukaluk.pl/ w Warszawie. Dobrze w pewnych kwestiach związanych z firmą, a już na pewno, co do płacenia podatków, poradzić się doradcy podatkowego. Tam na pewno uzyskacie skuteczną pomoc.


Jol70po

Napisano 01 sierpień 2019 - 05:33

Radzę się w sprawach podatkowych doradcy z http://www.fidus-podatki.pl/ Bezapelacyjnie mogę liczyć na fachową i rzetelną poradę. Indywidualne podejście do klienta i możliwość uzyskania odpowiedzi na trudne pytania.


Gocha_67

Napisano 22 listopad 2017 - 19:24

Takim doradcą godnym polecenia jest z pewnością www.cenytransferowe.co. Zawsze można liczyć na fachową i rzetelną poradę. Indywidualne podejście do klienta i możliwość uzyskania odpowiedzi na trudne pytania.


Napisano 20 wrzesień 2017 - 14:26

Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś problemy, wątpliwości związane z podatkami, kadrami, księgowością lub zawiłościami prawnymi, śmiało możesz skontaktować się ze specjalistami z SEKA S.A. więcej na seka.pl


paulanka

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:15

Jak powiedział Albert Einstein "Rzeczą, którą najtrudniej jest w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy". Doradca podatkowy to naprawdę ważny zawód, to właśnie on pomoże nam odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i przede wszystkim zmiennych przepisów podatkowych.


Krystiaan

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:10

ciekawy artykuł.


Pazdzisz

Napisano 12 wrzesień 2017 - 18:12

Popieram przedmówcę. Nic dodać, nic ująć...


Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:26

Zgadam się w 100% Miła konkluzja "od jednego z doświadczonych doradców podatkowych usłyszałem kiedyś, że dobry doradca to taki, który rozumie biznes swojego klienta". Z własnego doświadczenia mogę polecić specjalistów www.merkury-management.pl

Admin Księgowość

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:26

Kancelaria prawna bez doradcy podatkowego nie jest obecnie w stanie zapewnić ochrony przedsiębiorcy, uważa prof. dr hab. Adam Mariański. Zdaniem profesora nadal jest miejsce na rynku dla nowych doradców podatkowych ale wprowadzenie aplikacji doradcy podatkowego z praktykami w sądach lepiej przygotowałoby do wykonywania tego zawodu.

Powrót do artykułu: Doradca podatkowy musi rozumieć biznes swojego klienta

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)