Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie jest najtańsze, a gdzie najdroższe paliwo na świecie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:38

Autor miał na myśli..... Nie wiem co miał na myśli pisząc te bzdury.

Napisano 13 kwiecień 2018 - 06:23

Nie no, gdzieście widzieli takie ceny paliwa w Norwegii? Hahahaha, żart! Nawet w tygodniu - bo o weekendach kiedy jest na 7-eleven czy Circle taniej i to sporo nie wspominam nawet - to i tak cena bezołowiówki w życiu nie osiąga takiego poziomu, dajcie spokój:) Norma to 14,80-14,96 NOK, co przy obecnym kursie daje około 6 złotych, czyli jeden czort czy to Norwegia czy Niemcy albo Holandia. I nie piszę tego ot tak sobie - wiem bo na co dzień pracuję w okolicach Eidsvoll, pozdrawiam:)

Napisano 07 marzec 2018 - 12:13

CENA PALIWA W NORWEGII , DANII , HOLANDII - NIE DZIWI , ALE BIEDNA ERYTREA GDZIE ZAMIESZKUJE OK. 5,7 MLN LUDZI (44% TO ANALFABECI) ZASKAKUJE BARDZO (...).

Napisano 31 marzec 2017 - 10:39

ciekawa sprawa to co piszecie o tych kolekcjonerskich dokumentach..moze sprobuje bo ostatnio szukalem czegos takiego ale nie wiedzialem gdzie zamawiac

Napisano 24 luty 2017 - 12:32

Coś w tym jest.. trochę to śmieszne w sumie xD A tak apropos kolekcjonerek Michaleusz, to ja kupowalem na clubcard com pl- super są :P

Napisano 20 styczeń 2017 - 13:16

Masakra. W niektórych krajach za tyle , co my jeździmy 1L oni by pojeździli 30L :D Trochę przepaść ... A tak a propos w temacie prawa jazdy - polecam fastidcard com , sprzedają dokumenty kolekcjonerskie. Bardzo fajne:)

Admin Moto

Napisano 20 styczeń 2017 - 13:16

Temat szalejących cen paliwa nie schodzi z ust większości z nas od wielu miesięcy. Nie ma tygodnia, w którym przynajmniej kilka razy, czy to w pracy, czy to w telewizji, nie usłyszałoby się lamentu kierowców lub właścicieli firm przewozowych. Jak jest w Polsce, każdy może zobaczyć na pierwszej lepszej stacji benzynowej. Jak jednak wygląda sytuacja w innych krajach świata?

Powrót do artykułu: Gdzie jest najtańsze, a gdzie najdroższe paliwo na świecie?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)