Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Programy do zarządzania flotą samochodową


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 14 lipiec 2021 - 14:08

W przypadku kiedy chcecie skutecznie zarządzać swoją flotą samochodów i jednocześnie zależy Wam również na tym aby skutecznie kontrolować pracę oraz lokalizację gdzie znajdują się dane samochody w jednak dużej firmie. Dlatego warto zastanowić się nad skutecznym systemem Flotman oraz też zaglądając na ich bloga na którym dowiecie się więcej m.in odnosnie ustawy o elektromobilności których nie powinniście pomijać https://www.flotman....-manager-floty/  lepiej zawsze być na czasie niż później ponosić koszty za ewentualne błędy. 


jakebass

Napisano 06 kwiecień 2020 - 17:44

W tej kwestii zwróć się do Verizon Connect, pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu tego typu 


mmusk

Napisano 16 styczeń 2020 - 18:45

Jak widać po popularności tematu taki program to już standard w XXI wieku. Bez niego ciężko zarządzać efektywnie firmą. U nas używamy monitoringu Flotman wraz z jego funkcjami raportującymi dot spalania, czasów przejazdów itp. Świetna sprawa i działa bardzo sprawnie, intuicyjnie


JarekDon

Napisano 13 styczeń 2020 - 21:45

A czy w takim razie sprawdzaliście może ofertę https://www.flotex.pl/ ponieważ również zdecydowaliśmy się postawić na taką współpracę ze względu na świetne warunki jakie nam zaoferowali. Przede wszystkim karty paliwowe, system do monitoringu GPS, czy też ubezpieczenia i leasingi. Warto odwiedzić jeśli planujecie dalszy rozwój i jednocześnie zależy Wam na zwiększeniu oszczędności przy utrzymaniu floty. 


Napisano 17 październik 2016 - 10:50

Dobry program do zarządzania samochodami się przydaje, ale fajnie jeśli nie ogranicza się do aut i można w nim też zarządzać np. parkiem maszynowym. To ważne zwłaszcza w branży budowlanej. Nie każdy program sobie z tym poradzi, np. ze względu na rozliczanie za roboczogodzinę a nie za km. Jest też wiele innych "smaczków". Na szczęście nam udało się znaleźć program który to wszystko ogarnia BST SyKOF. Polecam szczerze każdemu kto chce wprowadzić trochę porządku do rozliczania paliwa i części zamiennych

Wojtek00

Napisano 24 luty 2016 - 16:25

Zgadzam się z moracki - narzędzi jest dużo. Tylko jak wybrać najbardziej dopasowane do naszych potrzeb, a przy tym niezbyt kosztowne? Ja ostatnio natknąłem się na GPS do samochodu ikol - za 15,99zł miesięcznie jest podstawowy abonament. Do tego funkcje dodatkowe do dowolnego wyboru. Bardzo fajne rozwiązanie - płaci się tylko za to, co jest naprawdę potrzebne.


Napisano 12 styczeń 2016 - 16:42

Pracownicy korzystajacy z firmowych samochodów powinni być w pewien sposób kontrolowani. My w każdym z samochodów floty zainstalowalismy lokalizatory Alfatrack i zauwazylismy że generuje to oszczednosci, kierowcy inaczej jezdza wiedzac ze sa kontrolowani a po drugie takie lokalizatory pozwalają unikac zbednych przebiegów.

moracki

Napisano 30 wrzesień 2015 - 15:55

Tych programów jest od groma, pozostaje tylko kwestia ceny.


Dzeni

Napisano 26 wrzesień 2015 - 10:18

Najlepszy chyba program który pomoże ci kontrolować flotę a nawet jeżeli będziesz chciał może kontrolować twoje zużycie paliwa co w tych czasach jest chyba najwazniejsze. Moja firma z tego korzysta i szef sam powiedział że to jest taka wygoda chociaż drogi system lecz opłacalny bardzo szybko się zwraca.http://www.gpsguardian.pl może ty też się zdecydujesz napisz do nich oni wyślą ci specjalną ofertę na to co potrzebujesz :) Naprawdę nie ma co się zastanawiać idzie i oszczędzić i kontrolować to co chcesz:)


robertos

Napisano 04 czerwiec 2015 - 15:37

Monitoring GPS jest ok, pod warunkiem, że się wie jak czytać dane i wprowadzać zmiany w firmie aby przełozyło się to na korzyści np. mniejsze spalanie czy szybsza realizacja gdy się wyznaczy nową trasę. Inaczej lokalizacja i szumne "zarządzanie flotą" nie ma sensu. Grunt to dobry system i ogarnięty szef floty.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)