Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wycieraczki szyb – elementy, konserwacja


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:22

Akurat jeżeli chodzi o wybór piór to tutaj śmiało mogę polecić Ci abyś też przekonał się co do zamienników bo tutaj ja znalazłem zdecydowanie swojego lidera a jest to Dipp, który przygotował pióra płaskie zarówno na szybę przednią jak i tylną z porządnymi mocowaniami i do tego równomiernie zużywającą się mieszanką gumową na całej długości. Ja kupowałem jeszcze przed zimą je do swojego Nissana tutaj https://www.dipp.pl/...an-c-82921.html które śmiało polecam też ze względu na niską cenę. Wydaje mi się, że pół roku spokojnie wytrzymają :)


Napisano 23 styczeń 2015 - 12:54

Ciekawy materiał. Kiedyś bardzo dbałem o wycieraczki, mimo to strasznie szybko się zyżuwały. Ale teraz korzystam z visee.pl z ich seri Aquatec i dobrze się sprawują, mimo iż już tak nie pamiętam o konserwacji. Są nawet wytrzymalsze niż dwa razy droższa konkurencja. Czasami droższe wcale nie znaczy lepsze.

Admin Moto

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:54

Wycieraczki szyb samochodowych odgrywają bardzo istotną podczas opadów i tuż po nich, gdy jedziemy po mokrej nawierzchni. Ich jakość ma zasadniczy wpływ na widoczność, a tym samym na bezpieczeństwo jazdy.

Powrót do artykułu: Wycieraczki szyb – elementy, konserwacja

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)