Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rozwarstwienie przedniej szyby - jak naprawić?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:34

Co ma wspólnego delaminacja szyby czołowej z niewłaściwie wykonaną naprawą blacharsko-lakierniczą? Niewłaściwie wykonana naprawa blacharska może być przyczyną pęknięcia szyby czołowej, gdy np. otwór szyby czołowej jest przekoszony. Delaminacja - rozwarstwienie szyby czołowej to po prostu wada fabryczna szyby. osobiście rozliczyłem kilka takich wymian szyb w ramach gwarancji producenta samochodu, a samochody te na pewno nie brały udziału w żadnym wypadku, czy nawet kolizji.

Napisano 10 lipiec 2014 - 10:02

Również mam miłe doświadczenia z tym serwisem. Wprawdzie naprawiałam szybę 3 tygodnie temu, więc niedawno, ale nic się nie dzieje, a samo wykonanie naprawy oceniam super. Praktycznie nie ma śladu. Ceny przystępne, więc i to na plus :))


Napisano 04 lipiec 2014 - 10:19

Miałam ten problem i skorzystałam z usług serwisu NordGlass. Chociaż zakładałam, że wymiana będzie konieczna, to na miejscu panowie dokonali oceny czy szyby nie da się zakwalifikować do naprawy (odpowiednia wielkość, odległość od krawędzi, etc.) i faktycznie, na tym stanęło. Bardzo pomocni, fachowi i profesjonalni, bo wykonali taką usługę, jaką warto było przeprowadzić. Gorąco polecam.


Admin Moto

Napisano 04 lipiec 2014 - 10:17

Delaminacja przedniej szyby, czyli jej rozwarstwienie to usterka, która powstaje zazwyczaj na skutek niewłaściwego zamontowania szyby czołowej w nadwoziu pojazdu.

Powrót do artykułu: Rozwarstwienie przedniej szyby - jak naprawić?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)