Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Samochód zastępczy z OC sprawcy lub z AC


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mleszczak

Napisano 24 maj 2020 - 16:47

AC to raczej działa na szkody nasza, OC jest na szkody drugiej strony. W temacie ubezpieczenia AC tutaj https://cuk.pl/ubezp...nia/samochod/ac macie dobry artykuł na jego temat. Ja mam je wykupione i chwalę sobie warunki, już nie raz dostałem odszkodowanie.


G0siaa

Napisano 22 maj 2020 - 21:16

Ja nie posiadam ubezpieczenia Assistance. Po awarii pojazdu skontaktowałam się z pomocą drogową www.morag-centrum.com.pl. Niestety okazało się, że usterka jest poważniejsza i nie mogę kontynuować podróży. Na czas naprawy otrzymałam Peugeota 508. Byłam bardzo zadowolona z szybko udzielonej i kompleksowej pomocy.


Napisano 31 marzec 2017 - 21:48

Mogę podać adres mailowy do gościa  z tego EUCOCAR, który nam pomógł z samochodem zastępczym. Warto bezpośrednio do niego pisać na adres a.kita@euco.pl


elka2002

Napisano 01 listopad 2016 - 22:20

Zaglądaliście już tutaj http://www.eucocar.pl ? Jeśli nie, to koniecznie zapiszcie sobie adres tej strony. Można tam bowiem wynająć samochód zastępczy z oc sprawcy. Super sprawa!


Napisano 20 sierpień 2016 - 18:48

Temat samochodu zastępczego z oc sprawcy warto przede wszystkim poruszyć w wypożyczalni, na którą się zdecydujecie przy wynajęciu auta. Pamiętam, że gdański Panek zajął się całą sprawą za mnie - musiałam zadbać tylko o skompletowanie dokumentów. Całą resztą formalności zajęli się pracownicy oddziału.


kawartt23

Napisano 04 luty 2016 - 17:47

Jeśli szukacie odpowiedzi na swoje pytania to osobiście polecam http://auto-zastepcz...zy-z-oc-sprawcy świetny artykuł na temat samochodów zastępczych z oc sprawcy ! Wszystko idealnie wyjaśnione, mi bardzo pomógł, więc wam na pewno też pomoże.

eldos

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:41

dużo informacji o tym jak uzyskać auto zastępcze jest również na tej stronie zastepczy.org , wyjaśniają każdy krok także komu trzeba to polecam 


Napisano 04 sierpień 2015 - 06:15

auto zastepcze z c-zastepczy.pl mialam rzeczywiscie za 0 zł. Na dodatek w nietypowej sprawie - sprawca nie mial ubezpieczenia OC ale nie było żadnego problemu". Dodatkowo zostałam poinformowana o ubytku wartości handlowej pojazdu i zostały złożone roszczenia. Czekamy na decyzję

Napisano 03 marzec 2015 - 15:31

Darmowe samochody zastępcze z OC sprawcy wypadku znajdziesz w ofercie wypożyczalni Freecar. Firma działa w Lublinie i Puławach. Szczegółową ofertę znajdziesz na ich stronie (www.wynajmesamochod.pl). Plusem jest to, że firma powołuje własnych rzeczoznawców, którzy oceniają wycenę szkody wykonaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.


Napisano 04 październik 2014 - 16:14

Najwygodniej to brać auto bezgotówkowo. Wtedy nie mamy problemu z odzyskaniem kasy z TU. Bezgotówkowo równa się bez problemowo i tyle.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)