Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak naprawić uszkodzony zbiornik paliwa?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

bjorke

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:49

Nie wiem, czy jest sens naprawiać taki zbiornik. Chodzi o to, aby to był bezpieczny zbiornik, w którym możesz przetrzymywać substancje. Może warto kupić nowy? Zobacz tutaj: https://oczyszczalnie24.eu/45-zbiorniki-mobilne-on


Napisano 23 maj 2019 - 11:56

Nie zgodzę się z osobami, które twierdzą, że "można kupić nowy i nie będzie to droga inwestycja". Przegnił mi zbiornik paliwa w moim 13-letnim Jeepie. Koszt nowego: 4500-6800 PLN (!!!), w zależności od sklepu. Używka na allegro? Najtaniej za 1700 PLN, ale widzę na zdjęciach, że ostro pordzewiała (więc pytanie czy za rok i ta mi nie przegnije?). Tak więc chyba nie mam wyjścia i muszę szukać alternatywnych metod. Czy ta z artykułu jest dobra? Nie wiem, ale jak znacie lepsze to będę wdzięczny za informacje.

Napisano 08 kwiecień 2014 - 14:30

moim zdaniem też się nie opłaca, można kupić nowy i nie będzie to droga inwestycja, ja zbiorniki na olej kupowałem tanio w http://www.ekomotorpol.pl/


Napisano 12 październik 2013 - 19:56

Rozgrzać zbiornik lutownicą i wylecieć w powietrze od par benzyny. Durny artykuł

Napisano 04 listopad 2011 - 12:54

Generalnie naprawa zbiornika jest nieopłacalna i mało skuteczna,bo po jakimś czasie zrobi się dziurka w innym miejscu i tak w nieskończonośc.Wiadomo jesli zbiornik cieknie w dolnej częsci to jest poprostu przegnity i klejenie,spawanie niewiele się zda.Wymiana na nowy napewno będzie pewniejsza bo przecież za jakieś spawanie u mechanika też będziemy musieli zapłacić a gwarancji na tę naprawę napewno nie będzie.

Napisano 13 październik 2011 - 12:20

Dawno nie czytałem takich baśni.Wszystkie zbiorniki paliwa można naprawiać, nawet te aluminiowe.Nieprawdą jest, że nie można spawać zbiorników paliwa.Jednak czynność tę, a raczej przygotowanie zbiornika do spawania, powinna wykonać osoba, która zna tajniki neutralizowania zbiornika paliwa.Dlatego jeżeli ktoś się nie zna na rzeczy, to lepiej, aby dla własnego bezpieczeństwa nie brał się za to.Z doświadczenia wiem, że nie powinno się nigdy wlewać wody do zbiornika paliwa, nawet w celu wypłukania.Płukanie zbiornika paliwa jeżeli jest zanieczyszczony, powinno być wykonane paliwem, takim jakie jest stosowane w danym zbiorniku, a nie wodą.

Admin Moja Firma

Napisano 13 październik 2011 - 12:20

Komentarz do artykułu: Jak naprawić uszkodzony zbiornik paliwa?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)