Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Samochodem do Francji


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:12

Witam czy czeste sa kontrole dokumentow po drodze do francji i czy sa punkty kontrolne na granicy

Nawiasa

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:47

Wybierając się na narty musimy dokładnie zapoznać się z przepisami panującymi w danym kraju. Gdy zdecydujemy się na wyjazd z biurem takim jak: https://austria-na-narty.pl/ mamy pewność, że w razie jakichkolwiek pytań konsultant odpowie na wszystkie nasze pytania. 


szachmat89

Napisano 23 grudzień 2017 - 17:02

Jeżeli ktoś chciałby jechać w taką podróż zimą, to koniecznie musi zainwestować w łańcuchy śniegowe na opony. Łańcuchy śniegowe szczególnie polecane są podczas jazdy w warunkach górskich i podgórskich. Pokryte śniegiem i oblodzone trasy stanowią poważne utrudnienie dla kierowców oraz stwarzają potencjalne ryzyko wypadku. Warto również posiadać w samochodzie łańcuchy podczas codziennych podróży i o ile nie jest to prawnie zakazane korzystać z nich, gdy nawierzchnia pokryta jest lodem lub śniegiem. Ja osobiście polecam wszystkim sklep internetowy https://adamot.pl/la...hy-sniegowe-234


Napisano 14 sierpień 2017 - 11:07

Byłem raz i nigdy więcej. Chociaż trasa przez Niemcy jest jeszcze spoko, to sama Francja przyprawia o ból głowy i nerwicę. Pamiętam, że specjalnie wypożyczyłem wtedy u siebie w krakowie samochód z OES Transport na tę wycieczkę i to był jedyny plus, że miałem spoko auto. Ale te korki... Nigdy więcej nie będę narzekać na korki w PL. 


bakarat

Napisano 13 sierpień 2017 - 17:35

Lepiej jechać autokarem. Moim zdaniem takie rozwiązanie bardziej się opłaca. Tutaj http://www.aura.pl/a...oznego/francja/ można zakupić tanie bilety i znaleźć najlepsze połączenie. Koniecznie sobie to sprawdźcie przed wyjazdem,


Napisano 06 kwiecień 2017 - 22:00

Dwa miesiące temu jechałem z okolic Wrocławia do Orange we Francji. Dzwoniłem do firmy transporthiszpania.com, żeby mnie odebrali w okolicy, bo nie mogłem bezpośrednio dojechać do Wrocławia. Udało się bez problemu. Firma jest licencjonowana, a kierowcy robią bardzo dobre wrażenie. Jeżdżą bezpiecznie, to mogę powiedzieć również z doświadczenia.

 


boczka

Napisano 03 czerwiec 2016 - 11:38

Ogólnie uważam, że jechać samochodem z dzieckiem to jest nieco męczące dla całej rodziny. Dlatego ja raczej wybieram opcje samolaotu. I chyba Francja też mi niespecjalnie leży bo mam wrażenie, że jest tam drogo, wolę wybierać tańsze państwa na które mnie stać, np: http://www.swiatwypo...rozy/3/Bulgaria Oczywiście Francja jest piękna ale dla mnie wciąż za droga.


HieronimB

Napisano 27 maj 2016 - 12:27

Francja jest i tak łatwo przejezdna w porównaniu do Włoch, gdzie przejażdżka jest bardzo męcząca. Kto był ten wie.


zlykot

Napisano 19 maj 2016 - 22:44

W wakacje jechać z północy na południe to jest jakaś maskara. Raz wybrałem się w tamte rejony i chyba zostanę przy Hiszpanii.


Napisano 19 maj 2016 - 08:58

Jak dla mnie podróż własnym autem jest zbyt męczącą i wymagającą podróżą.. Wolę komunikację publiczną. Najlepiej jakiś wygodny autokar typy EcoLines z dostępnem do internetu. Może to wynika z tego że jestem słabym kierowcą no sam nie wiem.... Autokar jak dla mnie mega sprawa!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)