Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pożyczka pod zastaw


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 01 listopad 2019 - 21:40

Czy podczas składania wniosku o pożyczkę w wonga muszę podać numer konta bankowego?


Napisano 14 czerwiec 2019 - 16:30

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


marlon

Napisano 11 marzec 2019 - 18:59

Uważam, że pożyczki pod zastaw to dobra opcja, jak komuś jest potrzebna szybka gotówka. Z tego, co się orientuje to chyba najszybszy sposób na uzyskanie dodatkowych pieniędzy zaraz po pożyczkach internetowych. Takie pożyczki pod zastaw można wziąć w lombardzie, jak jesteście z Jarocina to sobie sprawdźcie tę firmę https://lombard66.pl...Lombard-Jarocin jest zaufana.


alepozyczka.com

Napisano 10 luty 2019 - 13:27

Pożyczki, zwłaszcza te pozabankowe, powinno się zaciągać tylko w sytuacji konieczności. Jeśli w grę natomiast wchodzi zastaw nieruchomości, to wydaje mi się, że najbezpieczniej w takim wypadku korzystać z pożyczki hipotecznej w banku. 


Patka79

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:35

A nie lepiej zwrócić się o kredyt do swojego lub jednego z banków? Moim zdaniem nie tylko mają one znacznie lepsze oferty, ale przede wszystkim są to potężne i pewne instytucje finansowe. Co więcej, w bankach masz możliwość dodatkowego ubezpieczenia kredytu, na wypadek, gdy z jakichkolwiek powodów będziesz miał problem z jego spłatą. Ja np. mam konto w Eurobanku i to tutaj wzięłam nie tylko kredyt, ale także jego ubezpieczenie - https://eurobank.pl/kredyty/ubezpieczenie-do-kredytow-gotowkowych/ dzięki czemu wiem, że nie będę musiała martwić się o jego spłatę, gdy w moim życiu wydarzy się coś nieprzewidzianego. 


KasiaKam

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:45

Uważam, że korzystanie z chwilówek jest dobre, jeżeli z góry założymy że spłacimy pozyczkę w określonym terminie bez opóżnień. Na rynku jest ok. 15 firm które udzielają pożyczek na mniejsze kwoty. Sama polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.


Napisano 01 grudzień 2018 - 21:30

To nie jest złe rozwiązanie. Na pewno 10x lepsze niż te tragiczne chwilówki, które tylko wpędzają ludzi w spiralę długów. A co do pożyczek pozabankowych pod zastaw - jest kilka firm o dobrej opinii, które świadczą takie usługi. Ja najwięcej słyszałam o Financial home i faktycznie złego słowa o nich nie uświadczysz.


Forumowicz84

Napisano 02 październik 2018 - 05:24

Mam wrażenie, że na pożyczki pod zastaw decydują się osoby, które mają jakiś kłopot z otrzymaniem innych pożyczek i które mogą pozwolić sobie tylko na takie rozwiązań. Tak też może być, ponieważ wiele firm, ma wtedy szansę na pożyczkę. Przeczytacie sobie o tym na stronie https://paniala.pl/w...zki-pod-zastaw/


fashion.victim

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:53

Nie wiem czy to dobry pomysł, raczej ryzykowna sprawa i łatwo wpaść potem w kłopoty finansowe.


Napisano 05 sierpień 2018 - 23:36

Firma Janvest to oszuści!!! W Toruniu w prokuraturze jest sprawa zbiorcza 109 osób poszkodowanych.Mam nr sprawy dla chętnych!!! Zabierają nieruchomości !!! Uważajcie !!!

Można ten nr sprawy chcę się dołączyć 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)