Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry zarządca nieruchomości


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Alicjaxxx

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:12

Ja już dłuższy czas mieszkam w Warszawie i również mogę śmiało swojego zarządcę nieruchomości pochwalić. Niezmiennie jest to Per modum, do którego nikt z nas czyli mieszkańców nie ma praktycznie żadnych zastrzeżeń.


adka

Napisano 23 lipiec 2019 - 21:28

Dobry zarządca to taki, który dba o sprawy mieszkańców, ale też o ich bezpieczeństwo. Jak jest dobrze to jest dobrze, ale w razie ewakuacji wszystko zadziała jak należy? Hm, lepiej to sprawdzić poprzez taki audyt https://www.seka.pl/...z-zakresu-ppoz/ dzięki któremu takie rzeczy będzie można sprawdzić, jak i to czy wszystko jest zgodne z przepisami bhp i ppoż. Warto taki audyt przeprowadzić.


kasiakowa06

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:39

Polecam http://www.pmgpartne...nistrowanie.php.


Arystokratka

Napisano 12 czerwiec 2019 - 09:56

WZN dobrze się sprawdzał na osiedlu, na którym mieszkałam. Wszystko szybko załatwiał.


Gustav2

Napisano 01 luty 2019 - 13:13

Na http://poradnikowy.n...memu-zarzadzac/ piszą o firmie Gramat. To zarządca z Katowic, który cieszy się sporym uznaniem w tym mieście.


Baska74

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:19

Mam bardzo pozytywne doświadczenia we współpracy z firmą http://www.oxbud.pl/. Współpracuję z tą firmą od kilku lat i uważam, że jest specem od zarządzania. Fachowo zajmują się sprawami zarządzania nieruchomościami.


Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:26

Nie mogę narzekać na naszego administratora, facet jest bardzo dyspozycyjny i taki – do gadki, można rzeczywiście dużo spraw załatwić prawie że od ręki. Administrator jest z firmy Osiedle Zielone która w ogóle takim zarządzaniem nieruchomościami w Trójmieście się zajmuje dość prężnie.


Mobiliser

Napisano 26 marzec 2018 - 20:55

Miałam do czynienia z firmą www.adminion.pl i muszę przyznać, że spełniają swoje zadanie znakomicie. Koszt usług nie jest wysoki w stosunku do ich jakości. Rzetelni ludzie, pełen profesjonalizm.


mleszczak

Napisano 12 luty 2018 - 23:15

Świetnym zarządcą jest http://pwlarix.com.pl/ z Warszawy. Ma w tym 25 - letnie doświadczenie. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z jej pełną ofertą. Uważam, że dobrze postępujecie. Zarządzanie takimi pieniędzmi dobrze jest powierzyć profesjonalnej firmie.


Krzysiek31

Napisano 14 grudzień 2017 - 07:56

Ja mam pozytywne doświadczenia z firmą LemmonHouse. Działają na terenie województwa mazowieckiego. Bardzo podoba mi się ich internetowa platforma, która znacznie ułatwia komunikację.  Więcej o ich działalności można przeczytać na http://lemmonhouse.pl/.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)