Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sztuczne kwiaty - czy to dobra dekoracja?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Arystokratka

Napisano 04 czerwiec 2018 - 11:11

Mi się w ogóle nie podoba taka dekoracja. Sztuczne kwiaty wyglądają kiczowato.


Napisano 24 maj 2018 - 09:55

Ozdoba zrobiona z głową wygląda zawsze ładnie, a sztuczne kwiaty to ekonomiczny sposób na przyozdobienie domu. My kupujemy tylko na  erena. pl bo są najwyższej jakości i prezentują się rewelacyjnie.


judyta_p

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:19

Moim zdaniem sztuczne kwiaty to zły pomysł. O wiele lepiej prezentują się żywe rośliny, które dekorują wnętrze. Sama mam roślinki w doniczkach i muszę przyznać, że nie żałuję. Dbanie o roślinki też wychodzi na plus. Można podpatrywać jak rosną i wypuszczają nowe listki. Wyhodowanie dużego okazu kwiatu doniczkowego działa bardzo pozytywnie, bynajmniej na mnie. Mam różne kwiaty kaktusy, sukulenty, jukkę a nawet drzewko bonsai, które wypuszcza małe zielone listki. Drzewko podlewam co dziennie aby miało wilgotną ziemię. Warto mieć kilka kwiatów doniczkowych w mieszkaniu, bo od razu robi się milej i wzbogacają wnętrze.


Napisano 25 luty 2018 - 23:58

Dobre wykonanie i masz wręcz idealną dekorację. Zawsze wygląda wtedy pięknie :) a jak lubisz takie rzeczy, to sprawdź sobie ofertę green-designers. Potrafią przygotować prawdziwe perełki! Mam taką w mojej łazience, efekt "wow" robi na każdym gościu.

Napisano 28 grudzień 2017 - 22:05

Dużo lepszym wyborem są kwiaty żywe. Znacznie lepiej się prezentują i sprawiają, że powietrze w domu jest po prostu świeższe.

 


Ok zgodzę się, tyle ze czasami często wymieniać trzeba. Ja też jestem zwolenniczką żywych, bo to i zapach i lepiej wygląda, ale mimo wszystko mam takie 2 duże kwiaty do salonu z megasceny zamówione, a na stole zawsze coś żywego stoi. 


Sleep

Napisano 24 listopad 2017 - 11:39

Dużo lepszym wyborem są kwiaty żywe. Znacznie lepiej się prezentują i sprawiają, że powietrze w domu jest po prostu świeższe.


elka2002

Napisano 21 listopad 2017 - 23:02

Jeśli zależy nam na jesiennym klimacie, to raczej odeszłabym od sztucznych kwiatów. Jest wiele innych ciekawych dekoracji. Tutaj https://decorto.pl/b...-dom-na-jesien/ są ciekawe pomysły.


kaja87

Napisano 16 listopad 2017 - 13:11

Ja mam dużo kwiatów żywych. Jednak dość często zamawiam na hurtowniach jak tu https://www.bomm.plkwiatysztuczne ale używam ich do dekoracji na wystawach. Szczególnie świątecznych. Niestety nikt nie będzie chodził i podlewał żonkili za szybą sklepu czy gwiazdy betlejemskiej dlatego muszę kupować i stosować takie. Moim zdaniem sensownie i delikatnie wkomponowany sztuczny kwiat w stroik i czy inna ozdobę na pewno będzie się ładnie prezentował. Za to zastąpienie nimi prawdziwych roślin i udawanie, że to nie sztuczne to już zostawiam każdemu z osobna do oceny.


Magdalenka001

Napisano 30 październik 2017 - 10:12

Nic nie jest w stanie zastąpić pięknych żywych kwiatów. Według mnie w każdym domu powinien być zestaw roślinek.


enzymata

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:29

To prawda. W mało którym wnętrzu takie kwiaty dobrze się prezentują.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)