Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kurs projektowania wnętrz - jaka szkoła?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 22 styczeń 2019 - 10:02

Tutaj również zgodzę się, że warto postawić na dobrej jakości program do tworzenia projektów jeżeli chodzi o te bardziej rozbudowane w przypadku domów, projektów drogowych itd. Dlatego polecam również odwiedzić https://www.zwcad.pl/ gdzie trochę więcej dowiesz się na temat ZwCad oraz najnowszej wersji ZwCAD 2019 :)


Torcik66

Napisano 12 styczeń 2017 - 12:49

Ja byłem na szkoleniu w firmie informatycznej Szansa z obsługi programów dla konstruktorów i projektantów. W  zakresie podstawowych i średniozawansowanych narzędzi w CAD. Na programie ZwCad, na prawdę można było zdobyć sporo praktycznej wiedzy na początku drogi. 


Napisano 26 styczeń 2016 - 20:37

Jestem świeżo upieczonym absolwentem kursu z projektowania wnętrz Designoff "(kursprojektowaniawnetrz.compl).  Był to najefektywniejszy kurs na jakim byłem. Nie żałuję wydanych pieniędzy. 

Brałeś udział w kursie indywidualnym czy grupowym? 


tomo111

Napisano 16 marzec 2015 - 11:25

Ja również polecam kurs dla początkujących architektów www.kursprojektowaniawnetrz.com.pl bardzo fajny program, bardzo fajnie realizowany. Ja osobiście dużo się dowiedziałem na tym kursie :) 


Patryk22

Napisano 12 marzec 2015 - 14:23

Jestem świeżo upieczonym absolwentem kursu z projektowania wnętrz Designoff "(kursprojektowaniawnetrz.compl).  Był to najefektywniejszy kurs na jakim byłem. Nie żałuję wydanych pieniędzy. 


anna25

Napisano 23 maj 2014 - 09:18

Ja polecam kurs projektowania wnętrz stopnia I - 117h w Stowarzyszeniu Architektów Polskich

http://www.studiofor...ona-glowna.html

kurs projektowania wnętrz może zsotac rozszerzony o moduł kursów komputerowych - kurs projektowania wnętrz stopnia I  + kurs komputerowy Archicad, Artlantis stopnia I - 157h w Stowarzyszeniu Architektów Polskich, biurowiec Marriott

http://www.studiofor...u.pl/kursy.html

lub

kurs projektowania wnętrz może zsotac rozszerzony o moduł kursów komputerowych - kurs projektowania wnętrz stopnia I  + kurs komputerowy Archicad, Artlantis, 3D Max stopnia I - 197h w Stowarzyszeniu Architektów Polskich, biurowiec Marriott

http://www.studiofor...u.pl/kursy.html

Polecamy obejrzeć galerię - http://www.studiofor...pl/dyplomy.html

 

Warto wybrać odpowiednie szkolenie, któe zapewni kompleksowość rozwoju,


Napisano 05 czerwiec 2013 - 10:49

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym Kursie Projektowania Wnętrz prowadzonym przez Szkołę Praktycznych Umiejętności ArtCUBE.Program szkolenia kładzie nacisk na przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu architekta wnętrz, stylisty oraz dekoratora. Uczymy organizacji przestrzeni, projektowania wnętrz i praktycznej obsługi profesjonalnego oprogramowania (InteriCAD T5, KDmax, IronCAD, Photoshop).Pokazujemy proces pozyskania, zrozumienia i obsługi klienta, co w dobie rosnącej konkurencji jest cenną umiejętnością. Z takimi umiejętnościami, potwierdzonymi dyplomem (certyfikatem) ArtCUBE osoby niezdecydowane na samodzielne prowadzenie swojej działalności, są wysoko cenione w branży. Kurs projektowania wnętrz łącznie obejmuje 306 godzin zajęć oraz do 250 godzin konsultacji. W programie nauczania znajdują się zagadnienia:1. Aranżacja i projektowanie wnętrz 2. Materiałoznawstwo 3. Obsługa klienta 4. Wykorzystanie oprogramowania (w tym: InteriCAD T5, Photoshop, IronCAD, KDmax)5. Odręczny szkic i rysunek 6. Praca z własnym projektem 7. Zajęcia dodatkowe (w tym pozycjonowanie własnej strony internetowej) Dodatkowe korzyści dla kursantów: Rabat 1000 złotych (netto) na zakup InteriCAD T5Rabat 500 złotych (brutto) na zakup KD maxKurs „Wdrożenie i obsługa InteriCAD T5” w cenieWersje edukacyjne programów: IronCAD, KDmax, Photoshop w cenieAktywne konto hostingowe w cenieDomena internetowa w cenie (jeśli jest dostępna) Miejsce kursu: KrakówTermin kursu: od 1 lipca do 9 sierpnia 2013kontakt: biuro@artcube.edu.pltelefon: (12) 445 62 19 e-mail: biuro@artcube.edu.plZapraszamy na naszą stronę http://artcube.edu.plPromocja: przystąp do wakacyjnego kursu projektowania wnętrz w ArtCUBE i kup InteriCAD T5 za pół ceny!Promocja ograniczona czasowo do 30 czerwca 2013 roku lub do wyczerpania limitu miejsc.

Napisano 24 maj 2013 - 09:42

Na pewno wiele z Was spotkało się z pojęciem Home Staging w programach tv(np w DOMO) mnie ten temat FASCYNUJE. Przeglądam gazety wnętrzarskie, blogi i fora ale to nadal za mało i chciałabym zacząć działać w kierunku projektowania wnętrz... czy możecie mi poradzić, gdzie warto się uczyć Home Stagingu lub po prostu stylizacji wnętrz? Najbardziej interesuje mnie Warszawa, ale właściwie mogę dojeżdżać, byleby było warto! ;) Z góry dzięki za odpowiedzi, wiem, że kursów na stylistów wnętrz jest mnóstwo, pytanie które są godne polecenia?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)