Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie rekuperatory?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Robert7979

Napisano 13 lipiec 2020 - 08:17

Na stronie https://remont.biz.pl/rekuperacja/ znajdziesz ranking najczęściej instalowanych urządzeń


travolta

Napisano 17 czerwiec 2020 - 06:49

Wszystko tutaj zależy od

metrazu

od tego jakie są potrzeby

oraz od tego jakie mamy fundusze

 

Jesli jesteście zainteresowani rekuperacja polecam zadać pytanie tutaj http://azflex.pl/ Powinni coś doradzić. 


mancity

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:38

Jeśli chodzi o rekuperację to polecam firmę Klimat, tylko taka firma jest wstanie odpowiednia dobrać urządzenie które nie będzie ani za małe ani za duże. Wtedy mamy też pewność że urządzenie będzie dobrej i sprawdzone firmy. Warto wejść na stronę i sprawdzić kontakt, słyszałem że mają dobre terminy realizacji. http://www.klimat.biz.pl 


jumboshop

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:37

Moim zdaniem rekuperatory firmy aeris / zehnder to obecnie najlepszy i najtrwalszy wyrób. Są też polskie produkty, które świetnie się sprawdzają, chyba nazwa to thessla green, ale i tak najważniejszy jest prawidłowy montaż.

 

________________________________

https://www.jumbo-shop.pl/


ElectroNN

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:51

Pamiętaj, że każda firma będzie zachwalała markę rekuperatorów którą aktualnie mają w ofercie lub na której mają najlepszą marżę. Zanim się zdecydujesz na konkretne urządzenie poczytaj też na temat rozwiązań innych firm i cen ich produktów.


gorskibart7

Napisano 24 lipiec 2019 - 05:55

Skonsultujcie się z firmami zajmującymi się takimi instalacjami, z pewnością coś doradzą. Ja tak znalazłam pomoc w Erco Łódź http://erco-lodz.pl Osoby z Łodzi i okolic powinni się z nimi skontaktować. Świetnie doradzą w sprawie rekuperacji, klimatyzacji, a także i pomp ciepła. Proponują swoje usługi, także i montażowe w domach jednorodzinnych, a także obiektach typowo komercyjnych, klimatyzacją i rekuperacją dla firm.


marcin970

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:50

U mnie rekuperację w domku jednorodzinnym instalowała firma Wentex z Dolnego Śląska, tutaj można się dowiedzieć na temat samej rekuperacji https://wentex.org/rekuperacja/, a w razie czego można poprosić o przedstawienie oferty, obecnie mają promocję na instalację rekuperacji w domkach!


Napisano 20 maj 2019 - 13:09

Znajdź najpierw firmę (BCS polecam), która ci doradzi zakup rekuperatora i zajmie się instalacją i montażem, a nie pytaj o markę rekuperatora. Nie tędy droga!


kamillag

Napisano 20 luty 2019 - 09:03

Ja jak montowałam rekuperację to firma z którą współpracowałam korzystała z rekuperacji PRO-VENT. Czemu akurat ta warto poczytać tutaj - https://www.wojwent.com/rekuperacja/


wizawi

Napisano 25 styczeń 2019 - 12:47

Pamiętajcie, że jeżeli decydujecie się na takie rozwiązanie powinniście również pamiętać, że system wentylacyjny wymaga regularnego czyszczenia. Jeżeli mi nie wierzycie to tutaj wklejam linka do artykułu na ten temat: https://mutuelles.ed...-kogo-sie-udac/ . Bardzo mnie to cieszy, że tyle osób decyduje się na system wentylacyjny ponieważ teraz problem jakości powietrza jest dość popularny. Przynajmniej we własnych domach czy pracy możemy oddychać dobrej jakości powietrzem. A to wszystko za sprawą systemu wentylacyjnego.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)