Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak dobrze wybrać projekt domu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 17 styczeń 2020 - 07:44

Skąd ja mam to wiedzieć? Ty będziesz w nim mieszkał, tobie ma odpowiadać i dla ciebie ma być wygodny. Każdy ma inne spostrzeżenia co do tego, jak powinien wyglądać dom.


kalinowska

Napisano 09 styczeń 2020 - 12:32

Jeśli wybieramy gotowy projekt to warto przyjrzeć się rozmieszczeniu pomieszczeń, dobrze zastanowić się czy ich ułożenie będzie dla nas odpowiednie, dobrze też wziąć pod uwagę dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, które są bardzo pomocne. Można też stworzyć wraz z architektem projekt według własnego pomysłu i potrzeb. Zobaczcie to biuro projektowe: http://www.archidesign.com.pl/


daisyy

Napisano 22 czerwiec 2019 - 17:24

Na pewno nie działać pod wpływem impulsu ani czyjejś opinii. Daliśmy sobie kilka tygodni na przemyślenie sprawy i wybraliśmy ten projekt https://www.homekonc...homekoncept-73/. Zależało nam na bardzo nowoczesnym, parterowym domu z płaskim dachem z pięknym tarasem i właśnie taki już nam się buduje :)


ZarembaRadek

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:58

Zobacz sobie realizacje Natur Eko Dom: http://www.naturekodom.pl/realizacje Może coś Ci się spodoba. Mają kontakt do rewelacyjnego biura architektonicznego, który zaprojektuje dom taki, jak chcesz. Ich domy wyglądają fajnie, ale klimat wnętrz jest dużo lepszy ;)


Kryspin90

Napisano 16 czerwiec 2019 - 18:51

Do zrobienia projektu budowy polecam http://uslugiprojektowezyrardow.pl/. Mam malutką działkę i nie wierzyłem, że uda się na niej postawić coś przestronnego i cieszącego oko. Pomogli, doradzili i zaprojektowali. Dziś stoi piękny w całej okazałości. Wszystkim polecam ich usługi.


mgzeta

Napisano 08 czerwiec 2018 - 15:04

Dom to nie sukienka. Nie ma się podobać. Musi spełniać swoje funkcje, być tani i funkcjonalny. Podstawowe projekty budowy domów warto szukać na stronach typu https://projekty.wbudowie.pl/. Indywidualne kosztują sporo więcej.


Tobiaszx

Napisano 06 kwiecień 2018 - 15:53

Wybierz dom który będzie Ci się podobał i nie będzie drogi w utrzymaniu nie oszczędzaj na materiałach i kupuj dobrej jakości, nie pomijaj ocieplania bo koszty ogrzewania zrujnują Twój budżet domowy. Ja ocieplałem natryskową izolacją poliuretanową i przekonał mnie do tego pan Michał z http://hermetiksystem.pl .


Luiza82

Napisano 03 kwiecień 2018 - 19:30

Projekt domu zrobiła mi firma www.studioarchitektonicznear.pl. Tworzą architekturę z pasją i oddaniem. Mają ciekawe wizje, potrafią sprostać oczekiwaniom klienta, ceny mają bardzo konkurencyjne do innych firm. Wszystkim polecam ich usługi.


Franek74

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:22

Projekt domu zrobiła mi firma www.kalandykgroup.pl. Wszystko wykonane przyzwoicie i niemal od ręki. Projekt ciekawy i oryginalny. Współpraca przebiegała bezproblemowo. Firma godna polecenia.


Snt

Napisano 29 listopad 2017 - 23:33

Na pewno wybór duzych pracowni takich jak MG Projekt sprawia, że można mieć pewność, ze wszystko z projektami powinno być ok, daje to na pewno spokój. Druga sprawa, że w takich pracowniach cały czas powstają nowe projekty, które odpowiadają aktualnym oczekiwaniom rynku - https://www.mgprojek...pernowosci-2017jak widzisz sporo tego i myślę, ze każdy coś powinien znaleźć.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)