Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Sufit podwieszany czy napinany?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaniMonia

Napisano 29 marzec 2021 - 10:01

Wykorzystaliśmy lockdown do remontu w biurze. Mamy duży open space i zastanawialiśmy się nad technologią na sufit. Wybraliśmy sufity napinane i okazało się to strzałem w 10. Sufity wykonała nam firma https://dekodps.pl/. Na ich stronie znajdziecie zdjęcia i zobaczycie jak duży wybór jest materiałów. Bardzo polecam taką technologię na sufit.


Robert7979

Napisano 04 wrzesień 2020 - 08:45

Jak wygląda porównianie ceny za m2 dla tych sufitów ?


viktoria34

Napisano 03 wrzesień 2020 - 06:25

Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać, zwłaszcza jeśli istnieje ryzyko ponownego zalania. Bierz sufity napinane w https://otomistrz.pl/sufity-napinane/, bo są po pierwsze bardziej wytrzymałe, a po drugie bez problemu można sobie poradzić z zalaniem. No i też ładniej wyglądają. Chociaż zależy które, bo wiadomo że sufit sufitowi nierówny. No i ze swojej strony polecam matowe zamiast połyskliwych


yurahryk

Napisano 06 listopad 2019 - 15:58

sufity napinane katowice to nowoczesne i modne rozwiązanie, posiadające jednak kilka istotnych wad, o których warto wiedzieć, by świadomie zdecydować się na zakup.
1) Materiały z jakich są wykonane sufity są delikatne i podatne na uszkodzenia. Naprawa takiego sufitu w porównaniu z tradycyjnym jest bardzo skomplikowana.
2) W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 20mkw sufity mają tendencję do uginania się, zalecane jest wtedy stosowanie rozwiązania w części pomieszczenia lub rezygnacja z niego.
3) Utrzymanie w czystości takiego sufitu może być trudne (szczególnie w takich pomieszczeniach jak np.: kuchnia) ze względu na brak możliwości umycia go (tarcia, szorowania) co w przypadku tradycyjnego sufitu pomalowanego farbą nie stanowi żadnego problemu.
4) Sufity napinane są absolutnie szczelne, przez co utrudniają oddychanie.
5) Powtarzającym się problemem w przypadku napinanych sufitów jest ich brzydki zapach utrzymujący się w pomieszczeniu przez dłuższy czas.

Midam33

Napisano 02 październik 2018 - 23:33

Osobiście mogę się wypowiedzieć za sufitami naciąganymi (napinanymi) http://hurst.pl/ Mam je w kilku miejscach i sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeśli się je odpowiednio udekoruje oświetleniem, t o stają się ozdobą pomieszczenia!


Midam33

Napisano 02 październik 2018 - 23:32

Osobiście mogę się wypowiedzieć za sufitami naciąganymi (napinanymi) http://www.hurst.pl/Mam je w kilku miejscach i sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeśli się je odpowiednio udekoruje oświetleniem, t o stają się ozdobą pomieszczenia!


omigalic

Napisano 02 październik 2018 - 12:57

Wybierając pomiędzy zawieszeniem a rozciąganiem, wybrałbym rozciąganie. Cóż, przynajmniej cena jest mniejsza. W jakości? Cóż, nie napotkałem problemu z jakością, skorzystałem z tej usługi http://dobresufity.pl . Dziękuję za uwagę.


konopkaa

Napisano 28 maj 2018 - 07:51

Nie wiem czy wydrukowane niebo na suficie nie doprowadziłoby mnie do jakiejś choroby psychicznej :D 


Sektor

Napisano 24 maj 2018 - 10:43

Zgadzam się, ale ostatnio z takim podobnym sufitem spotkałem się, jak czekałem do lekarza. To mogło być to samo?

 

Sufit napinany ma bardzo wiele zastosowań. My z dziewczyną ostatnio widzieliśmy je w kinie. Często też w sklepach to montują. Ładnie wygląda i jest jednolite. Nie masz siateczki z aluminium, jak w przypadku sufitów podwieszanych. Niektórzy też montują sufity napinane na stelażu z sufitów podwieszanych. Bez problemu, można wykorzystać już zamontowane profile. http://blog.dpsceili...ow-napinanych/


Napisano 22 maj 2018 - 10:34

Zgadzam się, ale ostatnio z takim podobnym sufitem spotkałem się, jak czekałem do lekarza. To mogło być to samo?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)