Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Budowa hali


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kerryjane72

Napisano 22 maj 2020 - 15:46

Myśleliście może już o wózkach widłowych? W hali magazynowej, halach produkcyjnych, na pewno taki maszyny są koniecznością wręcz. My mamy dwa swoje, ale też czasem decydujemy się na ich wynajem. Jest to wygodne i nawet korzystne;) Sprawdźcie sobie firmę https://get-a-truck....ulator-wynajmu/ jeżeli będziecie chcieli zdecydować się na taki ruch. W dobrej cenie wynajmiecie tu porządne wózki wraz z gwarancją profesjonalnego serwisu. Mają tu bardzo duży wybór różnych wózków.


Napisano 17 maj 2020 - 20:19

Tu zdecydowanie macie rację, że właśnie przy budowie tego typu obiektów spokojnie można wykorzystać chociażby kompleksowe i proste w montażu (to łatwo podkreślić) systemy deskowań. Tu polecam ze swojej strony kontakt z firmą DOKA, która specjalizuje się w dostarczaniu właśnie tego typu rozwiązań na różnego typu budowy. Z resztą najlepiej zerknijcie na stronę DOKA


Chichop2

Napisano 25 kwiecień 2020 - 19:36

W takim przypadku bardzo dobrą opcją może być używanie różnego rodzaju ruchomych podestów. Szczególnie przy wykończeniach mogą być bardzo przydatne. W końcu można nimi dotrzeć do wszystkich, nawet najbardizej niedostępnych miejsc. Można je wynająć tak jak tutaj : https://jlg.com.pl/k...ki-elektryczne/ i spokojnie stosować wewnątrz. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie.


G0siaa

Napisano 15 kwiecień 2020 - 10:19

Budową magazynów, hal, wiat produkcyjnych oraz wielu innych konstrukcji, zajmuje się firma www.agrolbudsc.pl. Swoje usługi wykonują w całym województwie wielkopolskim. Dysponują wykwalifikowanym personelem, dużym doświadczeniem oraz nowoczesnym parkiem maszynowym.


Napisano 30 marzec 2020 - 09:14

Akurat jeżeli chodzi o działania w zakresie wyposażenia magazynu to śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Lemarpol z którymi współpracujemy i jak do tej pory wszystko idzie po naszej myśli. Nie ma problemów z zakupem nowych, czy używanych podnośników oraz wózków widłowych. Jednocześnie terminowi, także przy serwisach oraz z dobrymi opcjami wynajmu długo i krótkoterminowego jak tylko będzie taka potrzeba.


Napisano 19 marzec 2020 - 12:17

Wykonując właśnie różnego rodzaju konstrukcje żelbetonowe, np. ścienne czy sufitowe zdecydowanie warto pamiętać po prostu o zastosowaniu nowoczesnego, kompleksowego systemu deskowania. To sprawi, że wszystko będzie szło zgodnie z planem, szybciej, bez problemów. Tu z własnego doświadczenia mogę polecić firmę DOKA, która takie systemy oferuje. Na ich stronie są wszystkie szczegóły plus właśnie specyfikacja. Warto się skontaktować i poprosić o fachowe doradztwo.


Napisano 15 marzec 2020 - 16:46

Każda hala powinna być odpowiednio zaopatrzona co może zapewnić firma www.maglo.com.pl specjalizująca się właśnie w wyposażeniu magazynowym.

Pozdrawiam Magda


Arkadiusz Kędra

Napisano 28 luty 2020 - 18:50

Hale stalowe to zawsze ciekawa opcja. Myślę sobie jednak, że jeżeli już zdecydujemy się na tego typu inwestycję, warto wziąć pod uwagę dodatkowe zabezpieczenie obiektu, korzystając chociażby z oferty https://www.frykar.p...tygraffiti.html . Dzięki temu bowiem możemy mieć pewność, że przez wiele lat będą one doskonale zabezpieczone przed niechcianym dziełami pseudoartystów i nie będą raziły potencjalnych klientów brakiem estetyki. 


Alienka

Napisano 28 styczeń 2020 - 23:20

Czy znacie firmę Kobexstal? Firma wykonuje projekty hal. Jest to producent hal stalowych. W ofercie posiadają hale magazynowe, rolnicze oraz inwentarskie. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://www.kobexsta...kty-typowe.html


Chichop2

Napisano 28 styczeń 2020 - 18:52

Zastanawiam się gdzie najlepiej kupić płytki zewnętrzne, które zastosuję przy wejściu do biura magazynu.. Chodzi o to by wyglądało to ładnie a przy okazji było odporne na różne warunki pogodowe. Wstępnie myślałem sobie o czymś takim https://sklep.parady...asowe-20mm/1302 . Co Wy na to ? Moim  zdaniem prezentują się całkiem ciekawie :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)