Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Budowa domu - koszty w 2015 roku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

sebi11

Napisano 09 lipiec 2020 - 10:18

Z pewnością warto pomyśleć o tynkach glinianych. Więcej na ich temat tutaj: https://golem-dom.pl/tynki-gliniane Tynki takie wykonuje firma Golem, która szczerze polecam. Skorzystaliśmy z usługi i nie żałujemy. Tynki gliniane mają naprawdę szereg zalet.


Muran

Napisano 29 czerwiec 2020 - 11:48

Przy budowie domu na pewno zastosowanie znajdzie jakaś chemia budowlana. Jeżeli chodzi o taki asortyment to od siebie polecić mogę firmę http://www.euroseal.pl/, która zajmuje się dostarczaniem na rynek produktów oraz rozwiązań o wysokim stopniu zaawansowania. W ofercie znajdują się m.in. wysokiej klasy żywice, idealnie nadające się do tworzenia wszelkich połączeń i izolacji budowlanych.


JakubLidwin

Napisano 25 czerwiec 2020 - 17:11

Współpracuję z firmą https://projektydompl.pl/svidnik/ Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i budowie budynków opartych na ramie, jest wiodącym dostawcą przyjaznej dla środowiska technologii budowlanej.


Jol70po

Napisano 24 czerwiec 2020 - 19:03

Budowa domu w wykonaniu firmy https://bkc-invest.pl/ to majstersztyk. Pasjonują się wykonywaną pracą i tworzą cudowne projekty. Wszystko zgodne z wytycznymi i założonym planem. Super współpraca.


mari8

Napisano 20 maj 2020 - 13:23

W roku 2020 wiele osób marzy o domu, który spełni jego oczekiwania a jednocześnie, stanie się smart domem. To niezwykle ciekawa koncepcja, która nieustannie się poszerza i buduje. W takim wypadku dobrze jest zadbać o szczegóły i rozwinąć możliwości w tym aspekcie. Polecam https://www.somfy.pl/ gdzie znajdziesz przeróżne rozwiązania technologiczne najwyższych lotów. 


GregoryLut

Napisano 19 luty 2020 - 10:27

Świetnie współpracowało mi się z firmą https://www.zrbjuroszek.pl/. Dom, który mam dzięki nim spełnia wszelkie wymogi funkcjonalne i estetyczne. Pracownicy firmy to wyjątkowi fachowcy, którzy z dbałością o najdrobniejszy detal wykonują swoją pracę. Polecam.


hag1

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:50

Witamy serdecznie.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/


mleszczak

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:54

Domy drewniane są dobrym pomysłem, producent https://mawit.com.pl/oferuje projekty takich domów wraz z budową. Wyglądają jak domy murowane, są znacznie tańsze w budowie, ekologiczne.Więc dobrze rozważcie taką opcję, to dobry pomysł, jestem przekonany.


ivojim

Napisano 23 lipiec 2019 - 10:33

Fakty są takie, że ceny w zasadzie wszystkiego idą dosyć mocno w górę. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienic w jakiejś rozsądnej perspektywie czasowej - oznacza to w dużym skrócie, że ceny będą tylko i wyłącznie rosły.

 

NIe tylko jest tutaj mowa o usługach budowlanych ale też wykończeniowych czy eleketrycznych.

Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://niezbednikelektryka.pl/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.


Jol70po

Napisano 23 lipiec 2019 - 09:11

Przy budowie mojego domu współpracowałam z firmą http://budom.szczecin.pl/. To świetni fachowcy. Kompetentni i doświadczeni, którzy do pracy podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Wykorzystują najnowsze technologie budowlane. Super współpraca.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)