Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pro3l8m

Napisano 28 listopad 2019 - 12:55

Bez dwóch zdań Oknoplast. I Świetnie to mój poprzednij określił :) Nie porównujmy mercedesa do fiata :) Mam tego mercedesa wśród okien od lat i jestem bardzo zadowolony z ich jakości i wyglądu. Poza tym kontakt z producentem bez problemowy. Na prawdę z czystym sumieniem mogę polecić ich okna. 


Napisano 27 listopad 2019 - 10:49

Chłopie, to jest tak jakbyś porównywał Mercedesa (Oknoplast) do Fiata (Drutex). 
OKNOPLAST to okna o jakości premium, a Drutex to ekonomia... Największa i jedyna zaleta Drutexu do cena. Bierz w ciemno Oknoplast bo w perspektywie lat wytrzymają Ci te okna dłużej, a i oszczędzisz dużo więcej na ogrzewaniu tym bardziej, że ceny prądu będą szły w górę! 


Napisano 26 listopad 2019 - 09:28

Miałem okazję przejrzeć już naprawdę bardzo dużo różnych opinii na temat tych dwóch firm i jakoś zdecydowanie bardziej przekonany jestem do Drutexu. Mają fajne okna, które bardzo długo pozostają w idealnym stanie. Do wyboru okien mam jeszcze trochę czasu, ale chyba to będzie właśnie to.


Napisano 30 październik 2019 - 12:01

A gdzie zamawiałaś? Miałaś jakieś nieprzyjemności? Sama współpracowałam z ich oddziałem w Piasecznie i miło mnie zaskoczyli rzetelną obsługą i doradztwem. Wysoka jakość realizacji. 

 


Caryk88

Napisano 23 październik 2019 - 13:49

Faktycznie zgadzam się z innymi, że jeśli chodzi o https://vitopolska.com/ to mają bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Okno PCV od nich bardzo dobrze się sprawdza, wykonane profesjonalnie, z montażem nie było problemu.


wizawi

Napisano 31 sierpień 2019 - 18:23

Jak dla mnie Oknoplast i okna Winergetic Premium, które mam. Zależało mi na oknach energooszczędnych, o niskim współczynniku przenikania ciepła dla klasyczneo budownictwa. Nie mamy domu pasywnego ale chcieliśmy zaoszczędzić na ogrzewaniu na przyszłość. Te okna poleciła mi moja szefowa, jakościowo są na prawdę świetne. Ciepłe, ładne, solidnie wykonane. 


Sławek0080

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:17

Szukając dobrych okien, nie warto ograniczać się do dwóch firm. Ja mam bardzo dobre doświadczenia z oknami na niemieckich profilach Schuco, są dostępne w całej Polsce. Szczególnie cenię sobie współpracę z firmą Empol z Wrocławia, bardzo chętnie pomagają w wyborze, robią bezpłatną wycenę i pomiar. Montaż też przebiegł terminowo i bezproblemowo.


piotrtalikos

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:49

Ja polecam Drutexy . Mi służą już kilka lat


oxana

Napisano 20 lipiec 2019 - 20:51

W Drutexie mają dobre jakościowo okna, o dobrych parametrach i stosunkowo niedrogie. Plastiki iglo są godne polecenia, dużo kolorów do wyboru, większa powierzchnia szklenia, niż w przypadku standardowych okien. Warto.


Napisano 16 lipiec 2019 - 12:28

A zna ktoś firmę inter-house.co.uk?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)