Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Podłoga - parkiet


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 marzec 2018 - 14:39

mieszkania w Warszawie beda najdroższe w Polsce ale to tez zalezy od dzielnicy, w calkiem dobrej cenie znalazlem na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, ceny są znośne a standard wysoki i tarasy z widokiem na las wiec jest duzy komfort na lata co nie zawsze jest dostepne w innych mieszkaniach deweloperskich


Grtyyu

Napisano 16 marzec 2018 - 08:24

Także warto odpowiednio przygotować podłoże pod położenie parkietu, ewentualnie zrobić jakiś systemy wentylacyjne warszawa czy coś takiego co przyda się w przyszłości..


wowowicz

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:42

Polecam zajrzeć tutaj http://www.parkietym...ieciarskie.html - kupowaliśmy tam parkiety i również zamawialiśmy montaż, tj. układanie parkietów. Bardzo rzetelna ekipa, sprawnie i bardzo dokładnie działają :)


pracownik księgowości

Napisano 22 grudzień 2017 - 17:49

A co powiecie na parkiet? Oczywiście nie chodzi mi o taki, jak to w PRL kładli, ale fajny, nowoczesny, który genialnie się prezentuje. Zobaczcie sobie tutaj http://cor-parkiety.pl na zdjęcia. Super sprawa!


majka3131

Napisano 01 październik 2017 - 20:11

Zgadzam się, parkiet to super rozwiązanie na podłogę :) A jeśli chodzi o układanie parkietu, to najlepiej zlecić to fachowcom, bo samemu, nie mając doświadczenia, można zniszczyć klepkę :( 


sambares

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:35

Nie można zapomnieć o listwach przypodłogowych, ja ze swojej strony mogę polecić z tego sklepu: http://www.listwypod...wniane,192.html mają naprawdę ogromny wybór i praktycznie kupicie tutaj listwy do większości rodzajów podłóg. 


luke45

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:11

Parkiety bardzo dobrze wyglądają, jeśli są cyklinowane i lakierowane.


Arystokratka

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:18

Parkiet to niezwykle wytrzymałe rozwiązanie. No i wizualnie też mi się podoba.


Sleep

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:26

To prawda, najlepiej pytać firmę, która wykonywała podłogę. Oni będą mieli największą wiedzę odnośnie użytych materiałów i sposobu lakierowania. Na pewno lepiej nic nie robić na własną rękę nie mając na ten temat wiedzy. Ja już taki błąd popełniłem :D


rerum

Napisano 26 sierpień 2017 - 18:36

Mam pytanie do osób, które u siebie mają parkiet - na jakie lakiery do parkietu się zdecydowaliście? Chętnie się dowiem, jakie macie doświadczenia, aby jak najlepiej lakier :)

Nam pomogli panowie z firmy, która układała podłogi. Myślę, że pomocą służą też dystrybutorzy takiej chemii, mają dużą wiedzę i warto ich podpytać. Często uczestniczą przecież w szkoleniach, no i obcują z tymi materiałami na co dzień, a dodatkowo jeszcze mają feedback od Klientów :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)