Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie czynniki wpływają na wartość mieszkania


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Hedwig

Napisano 20 sierpień 2020 - 20:21

Stan budynku jak najbardziej ma wpływ na jego wartość i w zasadzie najlepiej z jego oceną poradzi sobie jakiś sprawdzony rzeczoznawca budowlany. Budynki niestety bywają dzisiaj w różnym stanie, choćby z powodu szkód górniczych, czy innych nieszczęśliwych zdarzeń.


mordex84

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:45

3 najważniejsze czynniki w tym wypadku to lokalizacja, stan budynku mieszkalnego i infrastruktury i wystrój samego mieszkania. O ile na 2 pierwsze nie mamy bezpośredniego wpływu to przemyślany remont z rzetelną ekipą, która wszystko zaprojektuje i zrealizuje, może zwrócić z nawiązką swoje koszty w  zwiększonej wartości mieszkania. 


Salvatore Conte

Napisano 05 wrzesień 2019 - 09:48

Na wartość mieszkania wpływa praktycznie wszystko, a już na pewno lokalizacja, powierzchnia, stan (deweloperski, do remontu etc.), ilość pomieszczeń. Szukając, trzeba więc postawić na odpowiednie biuro nieruchomości Wrocław. Plusem jest to, że takich firm nie brakuje. ;)


Napisano 31 sierpień 2019 - 21:33

Lokalizacja bardzo wpływa na cenę nieruchomości. Oprócz tego ważne też są plany, co do rozwoju danej okolicy. Kupując mieszkanie we Wrocławiu bardzo brałem oba te aspekty pod uwagę. Nie zapoznawałem się z planami na przyszłość okolicy. W pełni zaufałem w tej kwestii Agnetowi z SDP Nieruchomości. Miał w małym palcu plany rozwojowe chyba wszystkich dzielnic miasta.

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:34

Zakup mieszkania w dobrej lokalizacji to inwestycja na przyszłość bo potem można je za bardzo dobrą cenę odsprzedać, dlatego rozważam zakup mieszkania w dom marzen w piasecznie, bo jest to bardzo dobra lokalizacja na inwestycje

Admin Moja Firma

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:34

Kryteriami, którymi kierujemy się przy zakupie mieszkania są przede wszytki jego wielkość, lokalizacja oraz standard wykończenia. I to właśnie te cechy mają największy wpływ na cenę mieszkania. Nie powinno więc dziwić, że podobne do siebie metrażem mieszkania różnią się znacząco, jeżeli chodzi o ich wartość rynkową.

Powrót do artykułu: Jakie czynniki wpływają na wartość mieszkania

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)