Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki parapet wybrać, aby służył nam przez wiele lat?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 01 grudzień 2019 - 08:32

Moim zdaniem klinkierowy :-) Ja taki właśnie mam i mogę polecić, jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy, to polecam King Klinker.

Napisano 01 grudzień 2019 - 08:32

Moim zdaniem klinkierowy :-) Ja taki właśnie mam i mogę polecić, jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy, to polecam King Klinker.

Napisano 01 grudzień 2019 - 08:32

Moim zdaniem klinkierowy :-) Ja taki właśnie mam i mogę polecić, jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy, to polecam King Klinker.

Napisano 12 listopad 2019 - 00:55

Co do parapetów to my jesteśmy zadowoleni z parapetów z MDFu. To fajny, niedrogi materiał a można z niego formować dowolnego kształtu parapet. Dla nas takie parapety wykonała firma www.toram.pl  U nas jest wersja z naturalnym fornirem dębowym, bo świetnie to wygląda a cenowo było bardzo ok.


alf

Napisano 03 październik 2019 - 06:14

Polecam zdecydowanie granit. Ktory podobnie sprawdza się również w kuchniach. Efekt jest o wiele lepszy niż w przypadku parapetów czy blatów z plastiku czy z drewna:

blat-granitowy-Krak%C3%B3w.jpg

 

Poczytajcie sobie na stronie:

https://domynowoczes...-z-granitu.html

 

W płaszczyźnie blatu możemy wycinać dowolne otwory pod zlewozmywaki, a także w jego płaszczyźnie wykonać ociekacz – czy to w formie ryflowania lub minimalnego obniżenia ze spadkiem w kierunku zlewu. Zatem, jeśli zdecydujemy się na blat kamienny, wybierzmy ten z granitu.


PaveloS

Napisano 14 maj 2019 - 23:40

Mdf to fajny materiał na parapet. Niedrogi a solidny, można mieć ciekawy parapet za niedużo pieniędzy. My wybraliśmy parapety z mdfu lakierowanego i bardzo się cieszę z tego wyboru,  ładnie wyglądają. Odpowiada za nie firma Toram ze  Śląska. http://www.toram.pl/...ewnetrzne,1.htmCo ciekawe na życzenie klienta mogą wykonać parapety w dowolnym kształcie i kolorze.


Franek74

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:47

Ja zamówiłem w firmie http://dominikanatychy.pl/ . Specjalizują się w produkcji i sprzedaży parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Wybrałem z granitu pod wymiar. Wykonali świetną robotę.


Jol70po

Napisano 09 listopad 2018 - 11:34

Polecam granitowe. Granit jest nie tylko odporny na wodę, wysoką temperaturę, tłuszcze, kwasy, alkaloidy i inne związki chemiczne, ale i prezentuje się pięknie. Takie zamówiłam w firmie www.arkam.krakow.pl. Są terminowi i niedrodzy.


bakarat

Napisano 18 lipiec 2018 - 19:53

Moim zdaniem warto zdecydować się na parapety marmurowe Marmo . Jeśli chcecie postawić na jakość oraz nie zamierzacie zmieniać parapetów przez lata, to warto postawić właśnie na takie rozwiązanie. Z pewnością się sprawdzi i będzie ładnie się prezentować. 


wicehrabia

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:29

Myślę, że marmurowy parapet to dobry pomysł. Marmur jest solidny i praktycznie nie do zdarcia, jeżeli się go tylko odpowiednio impregnuje - tutaj http://podsuwam.pl/i...ur-zaplamieniem możecie poczytać, jak się za to zabrać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)