Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Budowa domu energooszczędnego – najistotniejszy jest odpowiedni projekt


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 kwiecień 2021 - 13:32

Polecam zajrzeć na rafbud-myszkow.pl


JarekDon

Napisano 21 wrzesień 2020 - 18:33

W mojej opinii warto, abyście w takim razie zajrzeli do oferty https://remont.biz.pl/rekuperacja/ gdzie przede wszystkim znajdziecie dużo przydatnych podpowiedzi jeśli chodzi o koszta, rozwiązania, efektywność i jednocześnie spore oszczędności w użytku codziennym. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla siebie oraz własnego domu (w zakresie oszczędności). 


Kingapocztownik

Napisano 23 lipiec 2020 - 10:32

Jarecki85 - zdecydowanie się z Tobą zgodzę. Od roku posiadam pompę ciepła i sprawdza się rewelacyjnie! Z czasem chcę również postawić na panele fotowoltaiczne. Pompę mogę polecić od https://mkinstalacje.pl/ - działają na terenie województwa łódzkiego.


Jarecki85

Napisano 27 kwiecień 2020 - 07:19

W kwestii ogrzewania natomiast warto postawić na powietrzne pompy ciepła. Ja polecam firmę Fonko, bo mają niezawodny sprzęt, który pozwala na oszczędności.


Eldoon

Napisano 31 grudzień 2019 - 09:24

Teraz stawia się na pompy ciepła. Jest to bardzo wydaje rozwiązanie grzewcza. Sam się na to zdecyduję jak będę wymieniał swoje aktualne ogrzewanie. Już nawet wybrałem firmę od tego. Chodzi mi tutaj o http://ekoi.pl/  . Oferują najbardziej aktualne rozwiązania w tym zakresie. Wiem, bo czytałem mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat. 


gorgon

Napisano 23 październik 2019 - 17:52

Ostatnio trafiłem na https://chainers.net, gdzie odnawialna energia jest wykorzystywana w systemie ESC. Słyszeliście o tym może? Jeśli nie to zachęcam się zapoznać. Dzięki temu można obniżyć rachunki za prąd czy ogrzewanie, ale także dodatkowo wygenerować zyski


Juras

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:50

Polecam też zainteresować się rekuperacją: http://centrumrekuperacji.pl/. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Rekuperacja ma wiele zalet - zawsze oddychamy świeżym powietrzem, nawet bez otwierania okien. A do tego można sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu zimą.


hannaa89

Napisano 30 marzec 2018 - 23:45

Istotny jest także odpowiedni system wentylacji, który zapewni dopływ powietrza do domu przez cały rok, a jednocześnie ograniczy straty energii cieplnej. Idealna będzie mechaniczna z rekuperacją - wymusza ona przepływ powietrza, zapewniając stałą jego wymianę, a rekuperator - bardzo dobre ma choćby WANAS - ogranicza straty energii cieplnej.


Murilo

Napisano 06 lipiec 2017 - 14:30

Fakt, projekt jest bardzo ważny, ale tak czy owak kwestią domów energooszczędnych warto się zainteresować bliżej :) Mojej kuzynce z Bytomia dom budowała firma http://ecobud.pl/Najbardziej zainteresował mnie roczny koszt ogrzewania wynoszący poniżej 2000 zł. Sam się poważnie zastanawiam nad budową takiego właśnie domu :)


bakarat

Napisano 24 grudzień 2016 - 02:37

Właśnie dlatego warto skorzystać z kompleksowej oferty. Niewiele firm takową posiada. Na pewno jednak świetnie się sprawdzi Domikon. Tutaj http://domikon.pl są na nich namiary. Zajmują się nie tylko budową, ale również projektowaniem. Są świetny w tym co robią. Mają profesjonalne, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)