Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jak wybrać najlepsze pokrycie dachowe?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:19

od siebie polecam rafdach.pl


PawełP32

Napisano 24 marzec 2021 - 19:41

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów również hydroizolacyjnych zarówno dla dachów i fundamentów, to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Icopal ponieważ będziecie mogli dobrać wysokiej klasy Papy w Technologii Szybki Profil® SBS są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów, przy tym również licząc na wieloletnią gwarancję jakości sięgającą nawet 45 lat.


Pantalonek

Napisano 29 grudzień 2020 - 15:32

Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy na wysokości powinniśmy mieć szelki bezpieczeństwa tak by wszystko było zgodne z przepisami BHP, warto też dowiedzieć się czym jest autoasekuracja, generalnie przy pracy na wysokości mogą również okazać się niezbędne liny poręczowe , tak czy inaczej by zacząć pracę nie można zapomnieć czym jest odpowiednia instrukcja stanowiskowa 


PawełP32

Napisano 14 grudzień 2020 - 14:26

W mojej ocenie warto postawić na porządną dachówkę betonową. W przypadku Braas są to zdecydowanie piękne materiały o dużej wytrzymałości oraz szerokiej ofercie dostępnych kolorów w przypadku każdego z modeli. A teraz skorzystasz jeszcze z trwającej promocji od Braas, czyli Zimowej Promocji do końca stycznia 2021 r. na której złapiecie 3 piękne dachówki betonowe w technologii CISAR i szerokiej gamie kolorów. 


hepina

Napisano 05 listopad 2020 - 16:16

Płyty i gonty bitumiczne wydają się jak dla mnie za mało doceniane. To fajne pokrycia dachowe w dobrej cenie. W sklepie https://www.guttasklep.pl/ można takie zakupić.


Bartoszf

Napisano 28 październik 2020 - 05:31

A jaką macie konstrukcje dachu? Bo to jest jest moim zdaniem równie ważne, jak nawet nie ważniejsze jeśli chodzi o solidny dach nalata. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na konkretne rozwiązanie, to polecam dach z prefabrykatów. Takie dachy są bardzo solidne, a równocześnie lekkie, można na nich położyć praktycznie każde pokrycie - i te lekkie i te ciężkie. Dach z prefabrykatów, czyli wiązarów dachowych łączonych w technologii mitek, projektuje i montuje  firma Binder Projekt http://www.binder-pr...t.wloclawek.pl/. Działa na terenie całej Polski i przyjmuje zlecenia na dachy niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia. Robili u nas dach, gdy remontowaliśmy dom rodziców i jesteśmy z ich usług bardzo zadowoleni.


hopsio-bopsio

Napisano 19 październik 2020 - 11:15

Mając na uwadze dobro naszej nieruchomości - niezależnie czy jest to dom, czy być może zakład produkcyjny to powinniśmy dbać o stan elementów zewnętrznych. Dach będący w dobrym stanie pełni funkcję nie tylko reprezentatywną (jeśli jest widoczny w sporej części, a taka sytuacja nie jest rzadkością) ale także pełni ważne funkcje hydro oraz termoizolacyjne, dlatego stan jego nawierzchni jest tak ważne. Jeżeli nachodzi taka potrzeba to należy się decydować na czyszczenie dachu. Jako że jest to praca wysokościowa to zdecydowanie lepiej jest to zlecić firmie zewnętrznej która jakiekolwiek ryzyko związane z wykonywaniem prac bierze na siebie i prawdopodobnie ma wymaganą wiedzę to wykonywania tego typu pracy.


Wojtek541

Napisano 15 październik 2020 - 13:50

Porządny dach to nie samo pokrycie dachowe, ale również odpowiednie akcesoria dachowe i dobrane izolacje, dlatego z własnego doświadczenia mogę polecić Ci żebyś zwrócił uwagę na propozycje od Braas u którego znajdziesz dosłownie wszystko, jednocześnie stworzone we współpracy z Icopal hydroizolacjami do skutecznej walki z wodą i wilgocią. 


Napisano 28 wrzesień 2020 - 12:57

Nie kupować najtańszego pokrycia, to proste. Dobre pokrycie jak dachówka ceramiczna Roben, która nie sprawia problemów plus dobre wykonawstwo sprawią, że dach będzie po prostu odporny na warunki


rei

Napisano 26 marzec 2020 - 23:42

Ja myślę, że wszystko zależy od waszych preferencji i budżetu. Według mnie blachodachówka, jak i dachówka mają swoje plusy oraz minusy. Lepiej jest się skupić jednak na konstrukcji dachu, która stanowi całe sedno jeżeli chodzi o budowę dachu. Możecie zapoznać się z wiadomościami tutaj  https://mgdachy.pl/drewno/  odnośnie drewna, które powinno być wykorzystane na budowę dachu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)