Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Mozaiki – sposób na urozmaicenie wnętrza


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ogonekadam3030

Napisano 29 wrzesień 2020 - 17:55

Ja u siebie na ścianie położyłem tynk japoński i naprawdę polecam wam u zastosować to u siebie w domu. Fajnie to wygląda. Zawsze coś innego na tych nudnych ścianach.


Napisano 18 kwiecień 2020 - 10:54

nawet nie mozaika, ale może np. fototapeta albo fototapeta z jakimś geometrycznym wzorem? jestem za tą opcją bo np. na tapety4u.pl są całkiem tanie do zamówienia, a jak nam się znudzi to odklejamy i zamieniamy na inną.

kaja87

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:08

Też bardzo podobają mi się takie mozaiki. Marzę o takiej w łazience. 


Alinna

Napisano 08 styczeń 2018 - 12:02

Mozaika w łazience to nie jest taki zły pomysł, wygląda ona obłędnie, bardzo mi się podoba. Ale jak teraz myjąc fugi szlag mnie jasny trafia to co dopiero by było gdybym było ich więcej. No bo przecież taka mozaika składa się z tysięcy niewielkich kawałeczków, często o różnych kształtach, pomiędzy którymi są miniaturowe fugi, które trzeba czyścić. Bo to właśnie tam zbiera się najwięcej brudu. Tak więc ja bym raczej został przy większych kafelkach. A jeśli chodzi o ozdoby do innych pomieszczeń to uważam, że można się pokusić o obraz z https://desa.pl sztuka młoda czy nowoczesna nie jest aż tak droga. A nadal jest moim zdaniem jedną z ładniejszych. Do tego jest to inwestycja, bo za paręnaście lat wartość takiego obrazy wzrośnie i będzie można na nim zarobić. Z resztą kolekcjonerzy sztuki też zazwyczaj zaczynali od czegoś mniej znanego. W każdym razie taki obraz może nam kompletnie dopełnić wystrój wnętrza. Uwierzcie mi ja mam taki obraz i jakoś bez niego byłoby goło


mtzd

Napisano 24 październik 2017 - 08:50

Mamy mozaikę w kuchni oraz w łazience. Początkowo nie byłem przekonany do tego rozwiązania, ale żona uparła się i powiedziała,że będzie to ciekawie wyglądało.Tak wiec postanowiłem się na to zgodzić.  I rzeczywiście łazienka wygląda świetnie.

Wybraliśmy dość nowoczesny wzór.

Mozaike musieliśmy również zamówić przez internet. Niestety ale w sklepach stacjonarnych wybor jest ograniczony:

https://www.rawdecor.pl/pl/

mozaika-we-wnetrzach-5.jpg


Napisano 23 październik 2017 - 17:31

Ja mam u siebie obrazy w szkle Warszawa sologlass.pl/ i to też jest bardzo ładne. Trochę inne niż mozaika, ale też mi się podoba. Dużo zdjęć z dzieciństwa wydrukowałem.


Midam33

Napisano 15 lipiec 2017 - 21:02

Mozaiki są super, jeśli chodzi o uczynienie łazienki wyjątkowej i niepowtarzalnej. My skorzystaliśmy z tych https://www.eksperci...mozaiki-szklanei jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.


Napisano 15 marzec 2014 - 12:22

Wspaniały artykuł, dobrze tłumaczy czym jest mozaika i w jakim sposób można ją wykorzystać, jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany jej kupnem zapraszam na stronę:

 

http://mosaic-eurostone.com/


Admin Moja Firma

Napisano 15 marzec 2014 - 12:17

Mozaika to nic innego jak drobnowymiarowe elementy ułożone na ścianie lub podłodze. Mogą być wykonane z różnego materiału, łączące kilka kształtów i kolorów. Można nimi wykładać całe powierzchnie ścian lub tylko fragmenty, tworząc przy tym różne wzory i obrazki. Mozaiki mogą być ceramiczne, kamienne, szklane, drewniane, a nawet metalowe. Powrót do artykułu: Mozaiki – sposób na urozmaicenie wnętrza

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)