Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Klimatyzacja w biurze – zalety i wady


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ElaKiela

Napisano 25 sierpień 2021 - 11:52

Mieliśmy duży dylemat z wyborem firmy, która będzie wykonywała dla nas klimatyzację w biurze. Po wielu godzinach dyskusji, sprawdzania opinii postawiliśmy na https://www.duer.pl/...rszawa/do-biura/ i była to rewelacyjna decyzja. Cały proces przebiegał sprawnie, klimatyzacja działa bez zarzutu.


Napisano 03 sierpień 2021 - 22:18

Nie wyobrażam sobie, żeby w biurze nie było klimy. My mamy od 3 lat, zakładała ją firma Klima-bud, która teraz ją serwisuje. Warto, zdecydowanie. W lecie daje niesamowity komfort, można skupić się na robocie, a nie na tym, że jest gorąco ;)

rozali33

Napisano 03 sierpień 2021 - 10:54

Wszyscy wspominają o komforcie termicznym. A przecież klimatyzacja to nie tylko to. Ma też wiele innych zalet. Poprawia na przykład jakość powietrza w pomieszczeniach. Pomaga pozbyć się alergenów z powietrza. Zresztą jeśli planujecie zakup i montaż klimy to warto dokształcić się w temacie. Jest portal Klimatyzacja.pl i tam taką wiedzę znajdziecie.


sakira23

Napisano 27 maj 2021 - 14:04

W biurze nie wyobrażam sobie by nie było klimatyzatora, dla mnie to podstawa. I dobrze sprawdza się mitsubishi mr. slim , które jest przeznaczone do tego typu pomieszczeń. Wydajne i niegłośne.


Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:22

Zerknij na ofertę firmy klimeks.com.pl


Napisano 31 marzec 2021 - 15:48

Mówcie co chcecie, ale obecnie nikt nie ma takiego rozmachu jak firma Aero7.

Montują już praktycznie w całej Polsce, do tego wszystko z pełną profeską. 


Napisano 29 marzec 2021 - 13:53

Klimatyzatory najlepszych marek oferuje firma A-Klima. Polecam ich usługi. A-Klima oprócz montażu klimatyzatora, świadczy jego serwis. 


lilu21

Napisano 01 marzec 2021 - 02:47

Znajomi mi polecili i też uważam, że godną uwagi firmą jest https://jkprojekt.pl/Specjalizują się w projektowaniu, montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Mają kotłownie gazowe, olejowe i pompy ciepła.


Napisano 28 luty 2021 - 15:09

Klimatyzacja to świetne rozwiązanie na upalne dni, również przy pracy biurowej. Polecam firmę KlimaTrio oferującą montaż i serwis klimatyzatorów w domach, mieszkaniach i biurach.


kerryjane72

Napisano 25 luty 2021 - 07:26

Wad raczej bym się nie doszukiwała, no chyba, że ktoś siedzi zaraz przy klimatyzacji w gorący dzień, to można tak się przeziębić, no ale trzeba tak wszystko dokładnie rozmieścić w biurze. Ja akurat mam klimatyzacje i bardzo sobie chwalę. Jak urządzacie swoje biura to mogą przydać się wam propozycje od https://mikomaxsmart...com/pl/kontakt/ Tu nie tylko będziecie mogli znaleźć nowoczesne meble, ale i też inne rozwiązania dla biur jak np. ścianki, budki telefoniczne dla biur.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)