Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Okulary i soczewki kontaktowe dla pracownika


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Baklazanka

Napisano 16 luty 2019 - 17:53

No właśnie - na jakie dofinansowanie okularów można liczyć z firmy? No i dofinansowanie jest tylko na szkła czy na oprawki też? Ja chcę kupić sobie okulary ray ban - https://www.twojesoc...ekcyjne-ray-ban . Wiem, że na pewno tyle dofinansowania nie dostanę ale fajnie by było jakby firma chociaż w części pokryła zakup okularów. 


forted

Napisano 28 styczeń 2019 - 02:56

Nie chce Was wprowadzać w błąd, ale np. moja firma dofinansowuje tylko okulary, a soczewki należy kupować sobie na własny rachunek. Tzn nie jest to potwierdzona informacja, słyszałam to od swojego znajomego, który podobno nie dostał dofinansowania. Przez całe swoje życie nosze okulary, ale teraz chce coś zmienić i zrobic coś dla swojego komfortu i zastanawiam się właśnie nad kupieniem soczewek dailies total 1 . Znacie je?


Admin Księgowość

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:14

Minister Finansów 16 marca 2011 r. wydał interpretację ogólną (sygn. DD3/033/30/CRS/11/95) wyjaśniającą wątpliwości dotyczące stosowania przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych w zakresie świadczeń związanych z zapewnieniem pracownikom okularów korygujących wzrok (szkieł kontaktowych) podczas pracy przy obsłudze monitora ekranowego.

Powrót do artykułu: Okulary i soczewki kontaktowe dla pracownika

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)