Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: doradztwo podatkowe - korzystacie ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

tryton09

Napisano 21 lipiec 2020 - 12:19

Kompleksowe doradztwo oraz księgowość otrzymuję w Biurze Rachunkowym GAMA w Warszawie, z którego korzystam już lata. Polecam zarówno osobom fizycznym jak i firmom.


GregoryLut

Napisano 22 czerwiec 2020 - 07:11

Na profesjonalne usługi doradcy podatkowego można liczyć u biuroenigma.pl . Już wiele razy uzyskałam tam fachową i rzetelną pomoc. Dodatkowym atutem są niewygórowane ceny usług. Polecam.


mtzd

Napisano 05 czerwiec 2020 - 09:40

Kilka razy skorzystałem z usług doradztwa podatkowego. Jeśli prowadzicie niewielką firmę, w ktorej nie macie dużych dochodów i tym samym kosztów, mozna sie bez takich porad obyć. Jesli jednak firma jest spora, macie spore dochody i tym bardziej koszta, to warto jest takie doradztwo wziąc pod uwagę. Koszt porady nie będzie wysoki w porównaniu do tego co mozna zaoszczędzić. Jest wiele sposobów calkowicie legalnej optymalizacji podatkowej.  O której osoby nieobyte w temacie po prostu nie wiedzą. Można w wielu przypadkach znacznie zmniejszyć oddawany podatek dochodowy, jednoczesnie zwiększając swoje dochody.

Ze swojej strony polecam tę kancelarię doradztwa podatkowego z Poznania:

https://www.kancelar...ztwo-podatkowe/

 

Mają duże doświadczenie. 


Napisano 25 luty 2020 - 15:49

W kwestiach doradztwa podatkowego polecam Rödl & Partner 


miki90

Napisano 27 styczeń 2020 - 16:02

Nie wiem dokładnie od kiedy, ale widzę, że na fixly można założyć konto w kategorii usług finansowych, także będzie można znaleźć tam doradcę podatkowego, księgowego albo ubezpieczyciela. Ciekawe to jest, ktoś już może zakładał konto i widział jak to wygląda? 


LabMasters

Napisano 03 styczeń 2020 - 15:34

Zapraszamy do testowania darmowych aplikacji w Excelu. Biznesowe, finansowe jak również rozrywkowe aplikacje zostały napisane przy pomocy programu MS Excel i narzędzi VBA. 
 
Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kursów z Excela, VBA, SQL, R i Pythona : https://labmasters.p...twarte/terminy/
 
Pozdrawiamy,
LabMasters

pomocna

Napisano 01 styczeń 2020 - 23:08

Usługi doradztwa podatkowego świadczą niektóre biura rachunkowe, jak http://ksiegowy.gliw...atkowe-gliwice/ na przykład. I w tym zakresie warto również z takich usług korzystać. Wiele firm współpracuje z księgową ale z doradcą podatkowym już nie. A to błąd. Te kwestie są tak samo istotne i wymagają dokładnego prowadzenia. Biuro w Gliwicach w zakresie doradztwa podatkowego świadczy takie usługi jak sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych czy prowadzenie ksiąg i ewidencji podatkowych. Udzielają także porad z zakresu obowiązków podatkowych. 


Garples

Napisano 17 październik 2019 - 07:22

Jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą to nie obędzie się bez doradcy podatkowego. Sam chciałem obejść pewne kwestie, ale nie było to możliwe. Udałem się po poradę do biura Novitas w Gliwicach  w kwestii doradztwa podatkowego. Bardzo profesjonalnie zostałem obsłużony, dlatego każdemu polecam w przypadku założenia własnego biznesu o poradę z fachowcem. 


waldekwaldi

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:54

http://www.roedl.net...ksiegowosc.html


Kontrola_Skarbowa

Napisano 29 sierpień 2019 - 22:30

Oczywiście doradca podatkowy jest przydatny w pewnych sytuacjach, ale warto też samemu analizować przepisy podatkowe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)