Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: doradztwo podatkowe - korzystacie ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano dziś, 15:49

W kwestiach doradztwa podatkowego polecam Rödl & Partner 


miki90

Napisano 27 styczeń 2020 - 16:02

Nie wiem dokładnie od kiedy, ale widzę, że na fixly można założyć konto w kategorii usług finansowych, także będzie można znaleźć tam doradcę podatkowego, księgowego albo ubezpieczyciela. Ciekawe to jest, ktoś już może zakładał konto i widział jak to wygląda? 


LabMasters

Napisano 03 styczeń 2020 - 15:34

Zapraszamy do testowania darmowych aplikacji w Excelu. Biznesowe, finansowe jak również rozrywkowe aplikacje zostały napisane przy pomocy programu MS Excel i narzędzi VBA. 
 
Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kursów z Excela, VBA, SQL, R i Pythona : https://labmasters.p...twarte/terminy/
 
Pozdrawiamy,
LabMasters

pomocna

Napisano 01 styczeń 2020 - 23:08

Usługi doradztwa podatkowego świadczą niektóre biura rachunkowe, jak http://ksiegowy.gliw...atkowe-gliwice/ na przykład. I w tym zakresie warto również z takich usług korzystać. Wiele firm współpracuje z księgową ale z doradcą podatkowym już nie. A to błąd. Te kwestie są tak samo istotne i wymagają dokładnego prowadzenia. Biuro w Gliwicach w zakresie doradztwa podatkowego świadczy takie usługi jak sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych czy prowadzenie ksiąg i ewidencji podatkowych. Udzielają także porad z zakresu obowiązków podatkowych. 


Garples

Napisano 17 październik 2019 - 07:22

Jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą to nie obędzie się bez doradcy podatkowego. Sam chciałem obejść pewne kwestie, ale nie było to możliwe. Udałem się po poradę do biura Novitas w Gliwicach  w kwestii doradztwa podatkowego. Bardzo profesjonalnie zostałem obsłużony, dlatego każdemu polecam w przypadku założenia własnego biznesu o poradę z fachowcem. 


waldekwaldi

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:54

http://www.roedl.net...ksiegowosc.html


Kontrola_Skarbowa

Napisano 29 sierpień 2019 - 22:30

Oczywiście doradca podatkowy jest przydatny w pewnych sytuacjach, ale warto też samemu analizować przepisy podatkowe.


Skubi1

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:00

Ja zawsze korzystam, sam nie orientuje się w tych kwestiach, więc wolę swoją księgowość powierzyć komuś kto się na tym zna. Tak jest dla mnie łatwiej, niż szukanie rozwiązań na własną rękę.

 

ryzyko inherentne

inherentne


AlicjaM

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:35

Z własną działalnością gospodarczą, myślę że bez doradztwa podatkowego ani rusz ;-)


Jol70po

Napisano 08 sierpień 2019 - 08:05

Na wysoki poziom usług oraz fachową i rzetelną wiedzę można liczyć w biurze http://pukaluk.pl/ w Warszawie. Świadczą skuteczną pomoc w rozstrzyganiu sporów podatkowych. Obsługa zawsze życzliwa i uprzejma.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)