Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Warunki zatrudniania Polaków w Niemczech


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 08 listopad 2019 - 22:50

To wszystko ma się nijak do firmy manpower z hennigsdorf . Dla nich nie liczy się pracownik Najpierw obiecują złote góry a potem prosisz się przez 2 miesiące o pieniądze oni nie przestrzegają żadnej umowy o prace. Najgorsze jest to ze wydajesz swoje pieniądze żeby przeżyć do wypłaty a tu wypłaty noe ma a dlaczego nie ma?? no właśnie bo to jest właśnie praca. Niemczech . Jedynie to do sądu dziadów.

Napisano 25 sierpień 2014 - 13:30

W Niemczech pracuje się dobrze. Wiadomo nie można się lenić ale niemiecki pracodawca dostrzega nasze starania. 2 lata temu wyjechałem z agencja SILVERHAND i jest dobrze. Warunki spełniają moje oczekiwania, regularnie odwiedzam rodzinę w Polsce i zarabiam tyle że w Polsce musiałbym pracować dwa razy dłużej. Polecam

Napisano 22 sierpień 2014 - 14:24

Pracodawca Niemiec jest lepszy od swojego odpowiednika w Polsce, żle jak się jedzie do Polaka jako szefa, czasami tragedia. Niemcy dobrze traktują Polaków, jeszcze nie spotkałem się z przykrościami wysłanymi w moją stronę. Wystarczy znać komunikatywnie niemiecki i trochę chęci, odwagi. Proponuję zadzwonić do agencji SILVERHAND. Ja tak zrobiłem i polecam.

Admin Kadry

Napisano 02 lipiec 2014 - 11:28

Pracownicy z Polski podlegają w Niemczech takiej samej ochronie jak pracownicy–Niemcy w zakresie warunków zatrudnienia, m.in. nawiązania stosunku pracy, czasu pracy czy prawa do urlopu.

Powrót do artykułu: Warunki zatrudniania Polaków w Niemczech

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)